Sayfa 265/466 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Helal olsun,ne güzel tutuyorlar hisseyi ,iyi aile çocukları

2.  Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Endeks 103.000 üzeri giderse güzel olur. Sorun çıkacağını sanmıyorum kimseyle ters düşemeyiz. Dolarda düşmeye devam edecek. Bilanço zamanı herkes (Bedavacılar) üşüşür. Yani yeni zedeler gelir. Yön bulma zamanı geliyor.
    ytd. değildir.
    +411 açıldı. dediğim gibi haftalık 103.000 üstü güzel olur. Borsada herşey yolunda, dolar aşa gelmek istiyor.
    Tire için şu bu olur diyemem hiperaktif çocuklar gibi kendisi. Herkes gibi bende üç aşağı beş yukarı aynı yerlere gelirse çıkacağım.
    Burdan sonra hangi kağıdı alacağımı burdan paylaşacağım. 1/20
    Yatırım amaçlı olmayıp kendi düşüncelerimdir, beni bağlar. Bol şans.

3. şu anda biraz zamana ihtiyacı var, teknik çalışıyor, formasyonunu yapıyor spek. Ben böyle yazdım diye deli hareketlerde yapar bu spek biraz ben merkezli bir tip, yani hep ben bilirim de, bir kaç gün içinde niyeti belli olur şimdilik 59-65 arası örgü örüyor, kulpunu hazırlıyor mu nedir bilinmez ama her an delilik yapabilir, onun için ben bilmem spek bilir. o ne yaparsa bize izlemek düşer, biz sadece gördüklerimizi söyleriz. Ama spek bu işine akıl sır ermez.

Bakalım ne düşünüyor bekleyelim. 59-65 arası ya sonrası..!! Kimsede yanaşmaya cesaret edemiyor. NEDEN ki..!!

ytd değildir. kendimi bağlayan yazdır.

4. Altın madeni bulsa, götürmüyor istemedilermi,ama batık şirket olsa farketmez,istediklerini yaparlar,dur diyecek yok

5. Bu endekse nefes aldırmadan 110-120-125 diye götürecekler, kimse geri vites beklemesin. Rüzgarı arkasına aldı.

YTD. kendi düşüncem kimseyi bağlamaz.

6. Kötü olan o,endeks,hissseler tur bindiriyor,bu saatten sonra gitse ne olacak,satıp ne alacağız

7. [QUOTE=mls35;3770220]şu anda biraz zamana ihtiyacı var, teknik çalışıyor, formasyonunu yapıyor spek.

Ya bırakın bu işleri tire ve formasyon gülmekten karnım yırtıldı.

8. Tire ve zaman aynı cümle içinde çok komik oluyor, trajikomik

Sayfa 265/466 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •