Sayfa 272/466 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Sene sonu beklentim endexde 115 125 bin arası tahmin etmekteyim...herhangi bir siyasi dış gelişme olmassa tabiki...TC silahlı kuvvetleri güvenli bölge için içeri girecek ve Amerikayla ters düşebiliriz ambargo gibi yani böyle değişik bir olay olmazsa borsa ileri rahat gidecektir...ben böyle düşünüyorum....😉

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir....!!!!
    Daha öncesinde de yazmıştım siyasi iç dış engeller olabilir diye...güvenli bölge için askeri hareket endexi aşşağı getiren sebeplerin başında geliyor...
    Biz etkilensek dahi bu işten genede rahat olmamız gerek çünkü bizim fiyat olarak endexle alakamız olsaydı şuan biz bu fiyatlarda kesinlikle burda olmamamız gerekti 12 sene önce endex nerdeydi biz neredeydik....bu olaylar tuzak olacaktır onlar için ayı boğa tuzağı ne derseniz deyin işte...😉
    Herkes fırsatları değerledirebilir yerine koyabilir...hissenize sahip çıkmanızı tavsiye ederim şikayetlerinizi yapılanları yetkililere bildirmeyide unutmamak gerekiyor....
    saygılar...

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!!!

2. Maşallah ne güzel tepki veriyor endeksle,bravooo

3. Blançolar hazırlanıyor herhalde ..!! Nasıl öperiz hesapları

61-64 3 lük kademe, düğmeye tekrar basarsa değişir.

YTD. değil,olmaz.
    Son düzenleme : mls35; 02-10-2019 saat: 11:56.

4. 1.57 için hazırlık yapıyor mendebur

5.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    1.57 için hazırlık yapıyor mendebur
    Ben daha kötümserim. 1.60 kapatır gibi bu seans. sonası çok kötüde olabilir.

ytd.değildir. sadece kendimce tahmin.

Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Ben daha kötümserim. 1.60 kapatır gibi bu seans. sonası çok kötüde olabilir.

ytd.değildir. sadece kendimce tahmin.
    Ha 1.57 ha 1.60 olmuş hiç fark etmiyor bence sonuçta 1,61’in altındaki her satışlar 1,57 1,54 1,50 gelme ihtimali olabilir...!!!
    Ben bilançonun çok kötü geleceğini düşünmüyorum....tabii ki bu Mondi ne yapacağı hiç belli olmaz 10 la 12 milyon arası kar bekliyorum daha bilançoya çok var böyle sallandır durur bunların paslaşması bitmez Bir gün olur bir gün o verir değişik hesaplardan birbirlerine aktarırlar böyle bu oyun böyle devam eder..,bu oyununun ne zamana kadar böyle gideceğinin yanıtını bulmamız gerekir anahtar ozamana bağlı tabii ki bunu mondi Biliyor...ne zaman isteyecek onların eline kalmış,baka kalmaktayız.... Şeyin tireye baktığı gibi Her gün bakıyoruz işte....😉

7. Ben 30 bekliyorum desem..!! Ne yazar at atabildiğin kadar denetimden geçmedikten sonra herşey yazabilir önemli değil bence ne yazacağı iyide yazsa kötüde yazsa zaten hep kötü yazıyor ya değişen bir şey olmuyor. Az kaldı bilançoya yine aynı taktik olacaktır..
    Bilançoya kadar burada tutacaklar, sonra bam bam bam kimin kafası kırılırsa.
    Al sana 1.60 kırarsa 1.50 de dururmu bilmem.
    Biz Trede staj yaptık artık bundan sonra zarar etme şansımız yok. başka kağıtlarda..

zaten burda yazan 3-5 kişiyiz e seyircilerde var 5 kişi ettimi 10 kişi arada 1*2 misafir falan toplasan bu kadarız ama gücümüz bu başedemiyoruz.. namısızlan

8. bilanço beklemeyin boşuna.işlem olabilecek fiyatları bekleyin.kağıda talep yok.aldıklarımı 68 e yazmıştım .67 görüp geri gelmiş.satışlar gitmemiş.gelirse 1.45 paçal yaparız biraz.ama böyle tahtadan ekmek çıkmaz.....y.t.d.

Sayfa 272/466 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •