Sayfa 227/466 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Pozitif bir haber ile hareketin hızlanması,heralde Tire için iyi bir temenni olacaktır. Başka da elimden birşey gelemiyor.
    Bu arada sayın Entrika yı da burdan bu günkü tahmininden dolayı tebrik ediyorum.
    Teşekkür ederim Kagan_44,
    Texas'da başarılı bir tahmin yaptı. Ben de tebrik ediyorum. Umarım gönlünüzce olur...Bazen tutuyor işte...

2. Kaz hikayesini bilir misiniz? Bilmiyor musunuz? Anlatayım...Birazda gülelim...

Uzun zaman oldu bir ziyaretimde öğrenmiştim. Kars'ta Perşembe günü tüm lokantalar öğleden sonra full işliyor. Yöre halkı Perşembe gününü kaz yeme günü ilan etmişler. Neden dedim? Kaz eti yüksek oranda afrodizyak ihtiva edermişte ondan Kazı yiyen o gece bunun nimetiyle Allah ne verdiyese....

Sabahta abdest ve peşinden Cuma kılınarak ritüel tamamlanmış oluyor. Tabii bu arada kaz yemeğe gidende ödediği ücretle bir nevi ''kaz'' yerine geçiyor.

Kayak sezonu gelse de bir kez daha bu zevki tekrar tatsak...Belki speğimizde bize biraz olanak tanır. Hesaplar benden der. Belki de ''kaz'' yerine koymaya devam eder.

Bu işler böyle peşinen bileceksin....Yarında muhtemelen güzel bir gün bizi bekliyor...+%10 olur mu(1,75-80)? Kısmetse İnşallah..

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Güzel ve tutarlı tahminler var sitede ve arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.., tabii bu her zaman tutacak diye de bir şey yok, hepimiz yanılabiliriz, neden diyorum bunu çünkü tire beklenenin tersini yapabilecek kabiliyette , bakıyorum da sitede ben dahil sevinen kimse yok. Nedeni belli,, (1.40-1.60) söylemeye dilim varmıyor, yaralarınızı deşmek istemiyorum.. Benim de dileğim bir an önce herkesin zararını kurtarabilmesidir.

Yatırım yapılsın diye de yazmıyorum. (Çünkü bizim çektiklerimizi başkaları çeksin istemediğim içindir..)
    ...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Bazen tutar evet....🙃

Sadece korkum alışta fırsat veriyor satışta yani fırsat vermesi sizce oyunmu yoksa yanlış taktikmi...???
    Yarın 1.75 üstü görme ihtimali düşünüyorum...
    1.80 üstü kapanışlar çok yakında.... ytd....

5. Bu sene de 2017 ve 2018 eylül ekim hareketlerine benzer bir tablo oluşmaya başladı, ilk durak gap kapama ondan sonra çok rahat 2.27’ye oradan da hacime göre en tepedeki gapi kapamak üzere daha ilerilere diye düşünüyorum inşallah...

3. çeyrek iyi bir bilanço bekliyorum hayırlısıyla. Şimdilik sene soru projeksiyonum 3.20 seviyeleridir... yatırım tavsiyesi değil temennilerimdir, bu yolculuk uzun olacak ben biraz köşede kestiriyorum, hepimize bol kazançlar...
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Payrıt Yazıyı Oku
    Bu sene de 2017 ve 2018 eylül ekim hareketlerine benzer bir tablo oluşmaya başladı, ilk durak gap kapama ondan sonra çok rahat 2.27�ye oradan da hacime göre en tepedeki gapi kapamak üzere daha ilerilere diye düşünüyorum inşallah...

3. çeyrek iyi bir bilanço bekliyorum hayırlısıyla. Şimdilik sene soru projeksiyonum 3.20 seviyeleridir... yatırım tavsiyesi değil temennilerimdir, bu yolculuk uzun olacak ben biraz köşede kestiriyorum, hepimize bol kazançlar...
    3.xx seviyeleri ne oluyordu...

İnşallah...Kısmet...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ya ben size ne dedim şikayetlerinizi edin şirketi övmeyin o olacak bu olacak demeyin yüksek hedefler göstermeyin ters teper....!!!
    Bu adi şirketin sahiplerinin yaptıklarını anlatın gerçekleri anlatın....,!!!
    Babacığım kesinlikle aklından bile geçirme o kelimeleri Ne olur....🤔😉

8. dün arkadaş al 5000 tane düşmeye başlar dedi.aldım haklıymış.bir üstü görmeden verdiler.y.t.d.

Sayfa 227/466 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •