Sayfa 275/466 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    YORUMSUZ...
    al-sat-tut tavsiyesi içermez...

Hocam grafik için teşekkürler, elinize sağlık. Hem ikili dip hem çanak mı görüyorum gözlerim beni yanıltmıyorsa öyle, hissemiz değişik olaylara gebe.

Ancak bu lambalamalarla yapılmış sunni aşırı hacimler insanı endişelendiriyor, hissenin kontrolü tamamen bu işlemleri yapanlarda, günlerdir de işlem hacmi aşırı düşük ve tahta aşırı sığlaştı, macd de hareket öncesi sessizlik moduna girmiş gibi. Nisan ayındaki tepelere hızla bir gidiş olabilir mi acaba...

Ben de kimsenin 1 lotunun bile vebalini almak istemem o yüzden net bir fikir beyan etmeyeceğim, herkes kendisi formasyonları araştırıp karar versin diyorum kendi adıma umutlandım diyebilirim sadece, o kadar...
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

2. Tüm grafikleri ve heyecanları alaşağı eden Tiremizin bir o kadar şanssız ve bahtsız yatırımcılarına günaydın.

3. Bugün bence bir tarafa kırılacak. Ama nereye asıl soru bu.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tam tahmin ettiğim gibi oluyor inşallah Hayırlı olur herkes için hayırlı cumalar....🙏🙏🙏

😉😊

5. Yatirimve ünlü girmiş topa, açıkçı A1 ve info topu patlatmış terbiyesizler😁

6. Ne oldu burası bi sessizlesti, hayırdır hayır olsun

7. Bazen sessizlik iyidir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    1.68 üstü kademeli satış.1.55 altı kademeli alış. ortası speğin olsun çalsın oynasın....
    bizim alana girmiş spek hayırlısıyla...y.t.d.

Sayfa 275/466 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •