Sayfa 289/879 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 7025 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    Götlerinide yırtsalar , bir taraflarınıda parçalasalar , ancak babayı alırlar..... Sorun yok Mayıs 2019 a az kaldı.... Yurtiçi ötv indirimi etkisiyle , yurtiçinde canlanma olursa tahminimce yıl sonu karını hisse başı 3.4 tl üzeriyle kaparız.... Tahminlerimde 2.5 tl net temettümü alır beklerim..... bu da benim için %25 getiri demektir...... Enflasyonuda korumuş olurum.... şu an 12.40 kapadı ya .... düşün 3 tl fiyattan 9.40 a düzeltilir fiyat..... 2019 tahmini karda en az 4 tl olsa 2019 F/K tahmini 2.5 !!!!!!

Spek sen neyin hayalini kuruyorsun hala , Bi Sittirol git , bana zorla ofisi kelepire sattıracaksın sonunda !!!!

Uzun zamandır yoktum , tatildeydim , SPEK yiyorsa düşürde , full vesbelenim ......

Yatırım tavsiyesi değildir....
    Hoşgeldin Lonely....

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. Lonely tader arkadaş, vesbe 10 tl ve altı olunca kayboluyor, 12 üstü olunca gelip satmam da satmam, vesbe çok değerli diye anlatıyor. Geçen defa bu arkadaş böyle yazdığı zaman, ben en iyisi satayım övgüler midemi bulandırdı diye düşünmüştüm fKt yapamadım ve vesbe 10 tl aitını gördü. Bu defa 30% hissemi buralardan satacağım. Bakalım yine Yalnız trader arkadaş övünce Vesbe tekrar 10 tl altı olacak mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Basicas Yazıyı Oku
    Hoşgeldin Lonely....

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Hpşbulduk arkadaşlar , bol bereketli hayırlı haftalarımız olsun inşallah....

4.  Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    Lonely tader arkadaş, vesbe 10 tl ve altı olunca kayboluyor, 12 üstü olunca gelip satmam da satmam, vesbe çok değerli diye anlatıyor. Geçen defa bu arkadaş böyle yazdığı zaman, ben en iyisi satayım övgüler midemi bulandırdı diye düşünmüştüm fKt yapamadım ve vesbe 10 tl aitını gördü. Bu defa 30% hissemi buralardan satacağım. Bakalım yine Yalnız trader arkadaş övünce Vesbe tekrar 10 tl altı olacak mı?

benim yazılarımdan etkilenme arkadaşım. şunu bil hiç bir kişi , grup yada fonlarla hiç bir alakam yok, buna inan. ortadan kaybolma nedenim , yaşadığım sinir stresten. şunu kafana sok. THY yi 5.70 den sattım 12 tl den 2 yıl önce VESBE ye girdim.... Vesbe ye olan onca inancıma rağmen , onca iyi gelen bilançolara rağmen aylardır süründürdüler , sonuçta bu senet yüzünden 4-5 tane iyi pozisyonumu kaçırdım. en son geçen ay ADESE de 1 milyon üzerinde para kaçırdım..... Forumdan uzak kalma nedenim 1 ay boyunca KEMER de tatil yapmak , öncesindede yine kafamı dinlemekti....... malum kış geldi , eve döndük , ve sonuçta 9 aylık bilançoya olan inancıma rağmen , senetteki baskıyı yapanlara karşı bilinmezlik devam ediyordu. şu an teknik olarak baktığımızda , şu anda bu dirençler geçildi ve harekete geçmiş durumdalar.... burada her zaman pozisyonumu belirtmiştim...... tatile çıkmadan önce 45000-50000 tane vesbe taşıyordum . 6 aylık bilançoya rağmen , bu baskının aylarca devam etmesi beni yıldırdığından 25000 tane pozisyonumu 10.50 lerden kaptırdım !!!! bunuda burada paylaşmadım kimseyi etkilememek için.... şu anda yine sevinemiyorum , çünkü o kadar inandığım senette baskıdan ötürü yine gitmezse , diğer ucuz kalmış senetleri kaçırmak istemedim..... bu pozisyon değişikliğini bundan yaptım..... şu andada yükselişlerde 1000-2000 satıp , sonra bunu alttan yerine koymaya çalışıyorum..... günlük harçlık çıksın. kalan pozisyonumu layık olduğu kafamdaki seviyelere kadar beklemek istiyorum. bence burada isteyen istediği zaman satar.... benim hatam her zaman bir kısım karı görüp , senetlerden hep erken çıkmış olmak... bu sefer bu hatayı yapmıcam....

Bu forumda aylar öncesinde hedefimin 2020 olduğunu söylemiştim..... 2020 de tahmini karım 4 tl civarıyken..... 2018 de 3.3 leri yakalayacaz gibi duruyor... yani şöyle düşünün kur artışı ve yatırımlar VESBe ye beklediğimizden iyi yansıdı..... bu durumda bu senedi buralarda tutamazlar.... şunu unutmayın VESBE en ucuz fiyatlandığı dönemlerdeF/K oranı 6-7 civarında..... şu anda F/K oranımız hala 4.56 ve iskontoyu siz kendiniz görün..... ayrıca şu anda şirket açıklamasına göre yeni yatırımda devam ediyor... bu da 2019 da devreye girdiğinde ekstra kapasite artışı ekstra karlar demek olabilir ki 2019 da herhalde hisse başı kar 4 tl üstüne çıkabilir........ F/K oranını iskontolu 6 ile çarpın fiyat 24 tl !!!!!! en az 2.5 tl temettü dağıtma kararı açıklasa 2019 mayısta !!!! bunu da cebinize koyun !!!!!!!!

Şu anda borsamızda tüm şirketler , bankalar 3 - 4 - 5 F/K oranlarından oldukça iskontolu işlem göruyor..... malum kriz ortamındayız..... her krizin bir sonu vardır ve bu krizler sonrası borsa üstüne koyarak devam etmiştir..... işte bu olduğunda F/K oranı en az 6 ya çıktığında bile VESBEnin 2019 da olabileceği seviyeyi kendiniz hesaplayın !!!!!

birde realite vardır PATRON ve SPEKLERin bizim piyasada maniplasyonları ile işlenmiş fiyatlar !!!!!! işte bu fiyatlar asla gerçeği yansıtmaz , bize düşen sabırdır ....

Dediğim gibi benim birileriyle iş çevirdiğimi düşünüyorsan üzülürüm arkadaşım. senin gibi parasını yatırıma çevirip para kazanmaya çalışan bireysel bir yatırımcıyım .....

yatırım tavsiyesi değildir

5. geç kalmış büyük haber gelebilir mi acaba söylentiler var ama patron dan cit yok

6. KORE’NİN ELEKTRONİK DEVİ LG, VESTELâ€™İ ALIYOR MU?
    29/07/2018 0
    LG Elektroniğin Türkiye’deki Vestel’i satın almasıyla alakalı Kore ve Türk basınında genişçe haberler yer almaya başladı.

Kore’deki gazetelerin ekonomi haberlerinde de , LG Elektroniğin Vestel’in tüm hisselerini alacağı yönünde haberler çıkmaya başladı.

Haberde †LG, Türk televizyon pazarının% 90’ını oluşturan Vestel ile beyaz eşya sektörünün önde gelen şirketlerine talip şeklinde yer aldı.

Bugün medyada çıkan haberlerden sonra, ilgili taraflar: “Bu haberler gerçeği yansıtmıyor,†dedi. LG Elektronik, Türk şirketi Vestel’i satın alma teklifi hakkında bilgi vermekten kaçındı.

Haberi sorduğum bir Koreli İşadamı: Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Koreli büyük şirketleri Türkiye’deki şirketleri yakından takip ediyor sonbahara doğru sadece Vestel’in satışı değil başka büyük şirketlerin Koreli şirketlere satışının sürpriz olmayacağını söyledi.

http://www.koregazisi.com/korenin-el...eli-aliyor-mu/
    " borsanın sırrı rakamlarla geleceği birleştirmektir "

7. Daha önce bu haber çıkmıştı.Bakalım böyle birşey varmı gerçekten?
    " borsanın sırrı rakamlarla geleceği birleştirmektir "

8. Bu haber 26 Temmuz 2018 de çıktı, ertesi gün Zorlu tarafından yalanlandı.

Yukarıdaki "Kore Gazisi" şeysi ise yalanlamayı görmemiş 29.Temmuz.2018 de yalan haberi tekrarlamış.

Ben Zorlu'nun Vestel'i satacağına ihtimal vermem.
    Meğer ki bizim bilmediğimiz bir sıkıntı olsun. O zaman başka.

Mecbur kalmadıkça Zorlu Vestel'i asla satmaz.

Sayfa 289/879 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •