Sayfa 354/878 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 7018 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. 1000 lot daha çizdim , ne oldu korktunmu ****** ???

2. 10.40-10,60 arası bekliyorum son alımlarım için. Oralara verirse alır arkama yaslanır 1 sene gönül rahatlığıyla beklerim...

3. Bence verecek . 2000 de ben aldım ama banamısın demedi . Artık taşı tarlayı satıp alıyoruz bakalım ..... BES hayırlı olsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Yalnız kesin izliyor ,,, biz aldıkça satışa habire yazıyor ,,, hadi alamayacağım belki ama satmayacağım garanti ağa ,, ha 1-2 hafta tut buralarda bi 3-5 bin daha alabilirim uygunsan

5. Hep olumsuz yazdım bu hisse için ama artık çirkinleştirdiler işi kimsenin moralini bozmamak adına artık olumsuz yazmayacağım.

6. arkadaşlar bugün bana toplam 7000 lot verdiler 11.21 ortalamam var..... aşağıda 2000 lot daha pasifim duruyordu veremediler 11.10 a kadar inseydi 9000 e tamamlıcaklardı..... bunlar mal alacam derken bize mal kaptırıyorlar.... bu kişiler ya patron adına mal toplamaya çalışan gizli hesaplar .... yada gerçekten aptal bir spek aklınca ucuza mal alcağı hayaline kapılıp malları kaptırdı....

neyse şunu bir taraflarına sokmalılar 2 senedir buradayız , 2 temettü aldık , 3. yolda !!!! ben dairemi satabilseydim , tüm parayı buraya gömmeyi planlıyordum..... hergele dua etsin bu dönem gayrimenkul satamıyoruz bu kredilerle..... ama bir sürpriz alıcı çıksaydı 100 bin lot daha çekerdim buradan !!!! bunu yapamadığımdan dolayı içim parçalanıyor bu fiyatları kaçırcaz diye.... neyse 3 ün 1 ini almaya devam et spek .....

yatırım tavsiyesi değildir....

7.  Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    Yalnız kesin izliyor ,,, biz aldıkça satışa habire yazıyor ,,, hadi alamayacağım belki ama satmayacağım garanti ağa ,, ha 1-2 hafta tut buralarda bi 3-5 bin daha alabilirim uygunsan

katılıyorum , bu hergeleler sanıyordu ki biz panikleyip mal vericez , biz aldıkça , pasife satış yazdı !!!! ama hergele mallarını kaptırdı , olasıdırki emekli fonlarıda devreye girip alım yaparsa , götündeki donuda kaptırır hergele

yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Hep olumsuz yazdım bu hisse için ama artık çirkinleştirdiler işi kimsenin moralini bozmamak adına artık olumsuz yazmayacağım.
    bizim gibi tecrübeliler senin yorumlarından karamsarlığından etkilenmez ama çaylaklar etkilenebilir.... bu hisse yine altına basarak yazıyorum , altın yumurtlayan tavuk...... ve açgözlü her geleler bunu elimizden kapmaya çalışıyorlarda babayı alıyorlar...... belirttiğim gibi 7000 lot daha kaptım !!!!! babayı almaya devam ederler !!!!!

bilançoya hemen hemen 1 ay kaldı..... temettü ayına yani hedefime de 4- 4.5 ay kaldı !!!! burada en kötü %20 temettü alıcaz 4 ayda %20 den fazla getiri yapabileceğiniz bir garanti varlığınız varmı ?????

yatırım tavsiyesi değildir....

yatırım tavsiyesi değildir.....

Sayfa 354/878 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •