Sayfa 355/878 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Oooo üstlerde bişey kalmamış ,, alt kademeler de desteği atmış ...bakalım günü en yüksekten kapatacak mı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. arkadaşlar beni asıl korkutan durum , endeks 87000 lerin altına kırarsa haftalık grafiklerde endeks o zaman gerçekten düşüşünü hızlandırabilir.... 87000 ve sonrasında 86000 aşağı yönde kırılırsa , o zaman 75000 lere doğru bir düşüş trendi olası gözükebilir....

Global piyasalardada aşırı değerlenmiş borsalarda özellikle usa endekslerinde düzeltme sürecine girilmiş durumda ve sert hızlı düşüşler görülebilir.... genellikle bu tip sert düzeltmeler yıkıcı olmaktadır.... ve tüm global piyasalarıda zincirleme tetikleyebilir..... bu durumda fonlar ve fiyatlara bakmaksızın satışlara geçebilir..... işte böyle yıkıcı endeks düşüşlerinde , temkinli olup , elinizi rahat tutun derim..... yani kısa vadede ihtiyacınız olabilecek parayı borsaya yatırmayın...... uzun vade bekleyebilecekseniz sorun yok......

VESBE de ben temettü alıp yatmayı planlıyorum.... sonuçta global konjoktur sıkıntılı görünüyor bu senede.... yine daha öncede vurguladığım gibi usd bazlı %30 kar ettiren başka firma yok benim bildiğim , yüksek temettü vermeside büyük artısı....
    ben fiyat hareketlerini umursamadan bekleyeceğim..... ufak tradelerimi yapmaya devam ederek....

yatırım tavsiyesi değildir.....

3.  Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    arkadaşlar beni asıl korkutan durum , endeks 87000 lerin altına kırarsa haftalık grafiklerde endeks o zaman gerçekten düşüşünü hızlandırabilir.... 87000 ve sonrasında 86000 aşağı yönde kırılırsa , o zaman 75000 lere doğru bir düşüş trendi olası gözükebilir....

Global piyasalardada aşırı değerlenmiş borsalarda özellikle usa endekslerinde düzeltme sürecine girilmiş durumda ve sert hızlı düşüşler görülebilir.... genellikle bu tip sert düzeltmeler yıkıcı olmaktadır.... ve tüm global piyasalarıda zincirleme tetikleyebilir..... bu durumda fonlar ve fiyatlara bakmaksızın satışlara geçebilir..... işte böyle yıkıcı endeks düşüşlerinde , temkinli olup , elinizi rahat tutun derim..... yani kısa vadede ihtiyacınız olabilecek parayı borsaya yatırmayın...... uzun vade bekleyebilecekseniz sorun yok......

VESBE de ben temettü alıp yatmayı planlıyorum.... sonuçta global konjoktur sıkıntılı görünüyor bu senede.... yine daha öncede vurguladığım gibi usd bazlı %30 kar ettiren başka firma yok benim bildiğim , yüksek temettü vermeside büyük artısı....
    ben fiyat hareketlerini umursamadan bekleyeceğim..... ufak tradelerimi yapmaya devam ederek....

yatırım tavsiyesi değildir.....
    Sayın Lonoly_Trader, helâl olsun hisseyle tek başına savaşıyorsun tebrik ederim ama hissedaşın olarak naçizane bir tavsiyede bulunayim.

Muhtemelen benden daha tecrübelisiniz ben 15 yılı devirdim bu piyasada. 15 yılın bana öğrettiği en önemli tecrübe kesinlikle piyasaya karşı oynamamak, meydan okumamak, hırs yapmamak ve anlık duygularla hareket etmemek birde tüm yumurtaları bir sepete koymamak. ( Haa bu söylediklerimi ben yapabiliyormum? çoğu zaman hayır!)

Yukarıda kendiniz de yazmışsınız zaten. Endeks uçurumun kenarında globalde gelebilecek sert bir satış dalgasından kurtulma şansımız çok az. Hissemiz ne kadar sağlam olursa olsun etkilenmemesi mümkün değil.

Bu sebeplerle hepimizin çok çok dikkatli olması taraftarıyım. Saygılar.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. anlaşıldı bu hisse düşmeye karar verdi mi önünde durulmuyor.iki gün önce 12.02 şimdi 11.bastıkça basıyor.

5. Senin gibi hissenin a.koyayim
    Maf ettin bizi...
    Ama herseye nazaran seni 14.53'de fethedeceğim

6. emeklilik fonları da takası arttırıyor
    deutche sabit (çok az arttırdı)
    citi düşüşte
    deniz sabit

kısaca hisse mundar oldu

7. Ya beyler diğer hisselere bir göz atın derim bunda ne var ki 14 ten 11 e düştü diye demediginiz kalmamis 3 ay önce 9 liradan gelmiş buraya... Ben yarın bir tepki verip haftaya daha da yildiracak diye düşünüyorum... Ytd...

8. Burayı okuyor. Taktik değiştirelim. Yalvaralim

Sayfa 355/878 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •