Sayfa 362/878 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Ben şundan çok eminim. Aracı kurumlar el altından tahta yapicilarA hissedeki ky nin bilgilerini ( maliyet, kredi miktarı vs ) veriyorlar. Tabi bunu resmi yapmıyor. Hafta sonu çalışması sırasında veriyorlar. Harp okulu sınav sorularının verildiği bir ülkede bunların verilmesi kimin umrunda

bence bu bilgiler PATRON a gidiyor..... birde bunlar global piyasaların bozacağını biliyorlar , vede 86.500 altı endekste , olası sert düşüşlerde , emekli fonlarının yada bazı yatırımcıları sıkıntıya sokup , bu senetleri alttan yerine koymayı planlıyorlar.... bu ihtimal fazlasıyla kuvvetli...

yatırım tavsiyesi değildir...

2. Hissenin yapısini tamamen bozdular.
    Yarak kafalilar

3. Hoyyyttt. 20 bin lotlar havada uçuşuyor

4. Arkadaşlar ne yapmaya çalışıyor lar. Fikri olan varmı. Eğer global bir çöküş olacaksa garanti çöker isc çöker . Yalnızca 2 milyon dışarıda hissesi olan vesbe ye bı bok olmaz. Baskı kuruyor desen kimse satmıyor bilakis alabilen alıyor. Ben hiç bir şey anlamadim

5. Daha geçen ay eski bir Vestel yöneticisi 500 küsür bin ceza aldı spk dan. Allah bilir ne kadar çuvalladı. Böyle işlerle, küçük hesaplarla yatırımcıyı soğuttular. Kalanlar da küstüğünde kendi kendine oynasınlar bu adi işlerin adi insanları. Geçen gördük takasları, baskılamayla lot artıranları. Elbet çıkar bunlar.

Kredili hesapları illaki patron da spek de görebilir. Ben de biraz kredili vesbe aldım.

Yahu yazlığı satışa koymuşum zaten. Geçen biri geldi, ederinden %20 az teklif etti. Yazın çok fazlasına satacağım ev için varsın 15 - 20bin kredi faizi ödeyeyim. Hem şurada kaç ay var temettüye, alır faizine veririm.
    Amma o temettüye kadar bu fiyata vesbe bulur muyum bilinmez. Düştükçe almaya devam, hele ev de bi satılsın istediğim fiyata, oyyy.
    Yakında satış haberleri yakında çıkarsa da şaşırmayın ... Zorlu holding satış olmadan bu işler zor...

Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.*
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.

6. emeklilik fonu yaklaşık 150.000 adet satmış citi de 23.000 adet
    2 gün önceki yıkımın bilançosunda bu gözüküyor.sanırım dün de bunlar sattı.
    peki niye bir anda böyle oldu?

7.  Alıntı Originally Posted by Volkanika Yazıyı Oku
    Daha geçen ay eski bir Vestel yöneticisi 500 küsür bin ceza aldı spk dan. Allah bilir ne kadar çuvalladı. Böyle işlerle, küçük hesaplarla yatırımcıyı soğuttular. Kalanlar da küstüğünde kendi kendine oynasınlar bu adi işlerin adi insanları. Geçen gördük takasları, baskılamayla lot artıranları. Elbet çıkar bunlar.

Kredili hesapları illaki patron da spek de görebilir. Ben de biraz kredili vesbe aldım.

Yahu yazlığı satışa koymuşum zaten. Geçen biri geldi, ederinden %20 az teklif etti. Yazın çok fazlasına satacağım ev için varsın 15 - 20bin kredi faizi ödeyeyim. Hem şurada kaç ay var temettüye, alır faizine veririm.
    Amma o temettüye kadar bu fiyata vesbe bulur muyum bilinmez. Düştükçe almaya devam, hele ev de bi satılsın istediğim fiyata, oyyy.
    Yakında satış haberleri yakında çıkarsa da şaşırmayın ... Zorlu holding satış olmadan bu işler zor...

Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.*
    O eski Vestel yöneticisi 30-35 yıl Vestel de çalıştı. Ne kadar vurgun yapmıştır siz tahmin edin. Onunla aynı anda 3- 4 tanesinin ilişiğini kestiler. Muhtemelen aynı teraneden

8.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    emeklilik fonu yaklaşık 150.000 adet satmış citi de 23.000 adet
    2 gün önceki yıkımın bilançosunda bu gözüküyor.sanırım dün de bunlar sattı.
    peki niye bir anda böyle oldu?
    Sığ hissede 150bin lot büyük rakam. Bu ekonomi ortamda 2 milyon TL herkeste olmaz. Muhtemelen alıcısı ( Patron belki de } fiyatı düşürerek uygun fiyata alıyor herhalde.

Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.

Sayfa 362/878 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •