Sayfa 395/878 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. buradan giden emeklilik fonlarına dair tutar belki de yükselişte başka hisselerde ilerliyor yükseliyor.belki geri gelecekler tekrar. bizden daha mı uyanık çıktılar 😊
     Alıntı Originally Posted by Bargan Yazıyı Oku
    Emeklilik fonlarının kalan hisselerinin baskı amacı ile tutulduğuna inanıyorum, diğer ortakların dönüşte tekrar yüksekten almamalarını sağlamak için....

2.  Alıntı Originally Posted by yldream Yazıyı Oku
    Şimdi bazı arkadaşlar finansal gelire vestele verdiğimiz borçdan alacağımız yüksek faizide ekliyor. Ve fakat atladıgımız konu, şirketimizin bütün finansal borçları kısa vadeli ve faiz oranları 'saçma' denecek kadar düşük. Bu çeyrek bu borçlar çevrilirken, çok büyük ihtimal, vestele uyguladığımız faizleri, bankalarda bize uygulayacak.
    739 milyon finansal borcumuz var, 731 milyonda vestele verdiğimiz borç var. Ben buradan çok bir gelir yazacağımızı düşünmüyorum.
    640 milyon yabancı para pozisyonu açığımız var. Çoğu euro cinsinden. %13 değersizleşmeden kaynaklı 88 milyon kambiyo geliri yazmamız muhtemel olacak.
    Bu şartlarda
    44 mil Nefk + 88 mil Finansal gelir = 132 milyon net kar gelme olasılığı yüksek.

Muhtemel sapmaları ve Genel yorumumu da bir daha ki mesajda yazacağım.
    Teb yatırım, 4.ç bilanço tahminlerini açıkladı dün. 38.sayfada vesbe var. 138 milyon net kar bekliyorlar.

Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by yldream Yazıyı Oku
    Teb yatırım, 4.ç bilanço tahminlerini açıkladı dün. 38.sayfada vesbe var. 138 milyon net kar bekliyorlar.

Saygılar.
    net döviz pozisyonu 1,500 milyar tl 6 tl dolar kuru 5.40 den 150 milyon kur farkı geliri yapar sadece.bu bilança analizi yapanların amacı nedir.ayrıca 500 milyona yakın faaliyet karı.40 milyon yönetim gideri ve 80 milyon stoktan zarar yazar.tahmin bunlar.patron gerisini nereye saklıyabilir acaba.vesteltenden alacağı faizi saymıyalım.yatırımlardan teşviği olduğu için vergi bile ödemeyecek.kendinizi sürpriz kara hazırlayın hissede olmayanlar.

4. Nasilsiniz ,, sögüt altindayim birsey goremiyorum , Havalar iyi mi Ortaklar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Girdi limana gemi geldi vesbe almaya
    habu vesbe sevdası yedi bitirdi beni
    Konteynır lara bu zamanda vesbe olur mi
    Vesbe seni sevdim bu kadar naz çekilir mi.
    Dostum ağlama beni ben ölmedim ölmedim
    Bunlar daha başlangıç bilançoyu görmedin ))

6. İş yatırım teknik bültene koymuş Vesbe'yi. hareket bekliyoruz yazmışlar.
    Bugün Gedik yatırım da temettü listesi açıklamış. Tabi ki vesbe siz olmazdı.
    Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Volkanika Yazıyı Oku
    İş yatırım teknik bültene koymuş Vesbe'yi. hareket bekliyoruz yazmışlar.
    Bugün Gedik yatırım da temettü listesi açıklamış. Tabi ki vesbe siz olmazdı.
    Linkleri atabilirseniz sevinirim

8.  Alıntı Originally Posted by meteor053 Yazıyı Oku
    Girdi limana gemi geldi vesbe almaya
    habu vesbe sevdası yedi bitirdi beni
    Konteynır lara bu zamanda vesbe olur mi
    Vesbe seni sevdim bu kadar naz çekilir mi.
    Dostum ağlama beni ben ölmedim ölmedim
    Bunlar daha başlangıç bilançoyu görmedin ))
    süpermiş :-)

Sayfa 395/878 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •