Sayfa 163/880 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 7035 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Daewooyu alamadılarsa mal çıkmak için fake hareket yapmış olabilir spek efendi. Ama şahsım adına ben zaten Daewoo beklentisi için değil diğer beklentiler nedeniyle almıştım. Daewoo ortada yoktu bile alırken. Beklemeye devam...

2.  Alıntı Originally Posted by Basicas Yazıyı Oku
    Daewooyu alamadılarsa mal çıkmak için fake hareket yapmış olabilir spek efendi. Ama şahsım adına ben zaten Daewoo beklentisi için değil diğer beklentiler nedeniyle almıştım. Daewoo ortada yoktu bile alırken. Beklemeye devam...
    Bugünkü hamle Vestel’i yükselteceklerinden gerisinde kalmaması için yapılmış olabilir. Nasıl olsa çıkacak da kaptırdığı malları toplayamadı garibim.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

3. Kimse yok topikte. İşte tam da aradığı buydu, şimdi gidecek gidebildiği kadar, Sonra da biz sattık gitti diyenler çoğalacak burada.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

4. piyasa Daewoo olayına dünkü açıklamalara göre diğer firmanın daha yakın olduğu bilgisiyle şuan eksi etkide olarak bakıyor yani Daewoo yu alamama algısını piyasa satın almış görünüyor belkide

(-) Vestel Elektronik (VESTL): Dünya gazetesinde yer alan haberde, Toshiba'yı Çinli Hisense'e kaptıran Vestel Elektronik’in sıradaki hedefi olan Dongbu Daewoo'daki rakibi İran'ın en büyük gruplarından Entekhab Industrial Group olduğuna yer verildi. Güney Kore basınına göre Daewoo'da teklif veren Entekhab'ın satış sürecinde ciddi bir dönemeçte olduğu, hatta sonuca en yakın firma olarak adının geçtiği belirtilmektedir."
    haber : vakıf yatırım

Alıntı Originally Posted by Basicas Yazıyı Oku
    Daewooyu alamadılarsa mal çıkmak için fake hareket yapmış olabilir spek efendi. Ama şahsım adına ben zaten Daewoo beklentisi için değil diğer beklentiler nedeniyle almıştım. Daewoo ortada yoktu bile alırken. Beklemeye devam...

5.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    piyasa Daewoo olayına dünkü açıklamalara göre diğer firmanın daha yakın olduğu bilgisiyle şuan eksi etkide olarak bakıyor yani Daewoo yu alamama algısını piyasa satın almış görünüyor belkide

(-) Vestel Elektronik (VESTL): Dünya gazetesinde yer alan haberde, Toshiba'yı Çinli Hisense'e kaptıran Vestel Elektronik’in sıradaki hedefi olan Dongbu Daewoo'daki rakibi İran'ın en büyük gruplarından Entekhab Industrial Group olduğuna yer verildi. Güney Kore basınına göre Daewoo'da teklif veren Entekhab'ın satış sürecinde ciddi bir dönemeçte olduğu, hatta sonuca en yakın firma olarak adının geçtiği belirtilmektedir."
    haber : vakıf yatırım

Biz Vesbe de Daewoo yu alacak diye pozisyon almadık. Ciro + kar ve büyüme ve 3 yıldır devam eden temettülerin devam edeceği beklentisiyle aldık..... Daewoo yu alsada almasada umrumuzda değil. Sanki Daewoo yu alacak diye beklenti ve prim mi yaptı ? Endeksin temeli iyi , temettü verimi iyi ama fiyat performans olarak en kötü senedi...... Ama mallarımızda gözü olan ********ler her türlü taklayı atıyor. aklınca dün alan İş yatırım bugün aldıklarını satıyor , tabi yersen. Spek , gördüğüm en aciz salak spek sensin bu borsada. patinaj çekip mal alabileceğini mi sanıyorsun. Neyse vur vurabildiğin kadar aşağı bakalım vurabiliyormusun ? Biz de rahat edelim sende et.... Ama dikkat et elindekini kaparlar.... Ava giderken avlanırsın....

-----------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir....

6. eee zaten 40 kademe geçirdim sana peruklu 10 altına ver hadii şakacı seni ))

7. Bu herif çok mal kaptırmış 6 aydır ondan süründürüyor kesin

8.  Alıntı Originally Posted by cihan35 Yazıyı Oku
    Bu herif çok mal kaptırmış 6 aydır ondan süründürüyor kesin
    Kesinlikle...
    Papazı bulmuş, zokayı yutmuş, fırçayı da yemiş; yükseltirse eline verecekler kara kara düşünüyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 163/880 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •