Sayfa 47/188 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 369 - 376 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. galip ve teknik diyen sallamaktan başka birşey demez.Tek gerçek var bu hisseyi elinden çıkarmaları için yüksek fiyatları göstermeleri lazım.Tek gerçek bu çünkü küçük yatırımcının dikkatini çekmedi.piyasa bozuldu diye 2,68 den 2,60 düştü ama ben yemedim.2,60 dan aldım yine bakalım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. İnvest galip,tirtikliyor
    Dikkat

3.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    invest galip,tirtikliyor
    dikkat
    investi genelde mecnun kullanır ...hedeflerini öğrensen bir zahmet
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Borsadaki bir şirket için çok küçük bir rakam. Öyle bir yazmışın ki 5 kat arttı oooo çok iyi gibisinden. 3. xx lerden 2.40 a gelmiş kagıda moral pompalamayı bırakın. Daha yeni girmiş borsaya. Sonraki bilançoyu göreceğiz.
    Bak geldi 2,65 TL lere

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    investi genelde mecnun kullanır ...hedeflerini öğrensen bir zahmet
    Leyla da kullanıyor bazen.
    Haberin olsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,064
     Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Leyla da kullanıyor bazen.
    Haberin olsun...
    Selam soyleyin leylaya mecnun etti milleti
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Leylamı gelir mecnun mu bilmem ama popusu büyük olsun
    Nakit kraldır.

8. haydi artık spek efendi burda olduğunu biliyorum.Götür şunu mal mal bakma bana
    Nakit kraldır.

Sayfa 47/188 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •