Sayfa 36/148 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 281 - 288 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Az önce şirketi aradım ve ani fiyat hareketleri ile ilgili olarak şirket tarafında olumsuz bir durum olmadığını söyledi. Tahta yapan tarafından bir oynaklık söz konusudur kanaatindeyim. Sanırım yakında güzel bir haber gelebilir.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

adam 10 bin lot satarak 100 bin lotu geçkin toplicak bugün.

3. Alooo brutten cıktın uyannn.

Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    adam 10 bin lot satarak 100 bin lotu geçkin toplicak bugün.
    adamlar ne var ne yok alıyorlar. Hisse için çok ucuz fiyatlarda olabiliriz.

5. Şirketimizin %100 oranında bağlı ortaklığı olan Standard Enerji Üretim A.Ş.'nin boksit (alüminyum ana cevheri) zenginleştirme tesisi kurulumu için Adana İli, Tufanbeyli İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, L36.c.01.b. Pafta, 157 Ada, 340, 345, 348 Parsel numaralı toplam 6.517 m2'lik arsa satın alınmıştır. Daha önce yapmış olduğu 22.239 m2'lik arsa alımları ile birlikte Standard Enerji Üretim A.Ş.'ye ait arsaların toplamı 28.756 m2 olmuştur.

bir kap haberi dün akşam düşmüş dostlar...https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/714637
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Şirketimizin 28.12.2017 tarihinde yaptığı özel durum açıklamasına konu; Şirketimizin %100 oranında bağlı ortaklığı olan Standard Enerji Üretim A.Ş'nin sahip olduğu Adana Tufanbeyli Boksit madeni sahasında tespit edilen boksit cevheri rezervinin değerlemesinin yaptırılmasına yönelik çalışma ilgili firma tarafından devam ettirilmekte olup değerleme sonuçlarına ilgili dönemin finansal raporlarında yer verilecektir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/713989

buda 12,10,2018 tarihinde gelen kap haberi...

bu haber ve ardından gelen boksit yatırımı için arsa alımı haberini üst üste koyup topladığımızda gelen maden raporunun olumlu olduğunu ve bu rapora dayanarak da arsa aldıkları anlamını çıkarıyoruz...hayırlı uğurlu olsun...

bir de dün hisseyi %6 eksiden %4 artıya getirmeleri bu haberi bilenlerce yapıldığı anlaşılıyor dostlar...bu haber ile bu hisse gidecek görünüyor...yeni zirveler ufukta görünüyor...umarım vertu da bundan olumlu etkilenir...vertu çok gariban kaldı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    adamlar ne var ne yok alıyorlar. Hisse için çok ucuz fiyatlarda olabiliriz.

yanlış anlamayında arkadaşlar gerçekten bu fiyatlardan verus alan varmı defter değeri 2.85

hısse 28.44 ederinin 10 kat üstünden işlem görüyor tam kumar kağıdı ytd.

22.10.2018 tarihinde Verusa Holding A.S. payları ile ilgili olarak 27,58 – 27,92 TL fiyat aralıgından
    122.100 adet satıs islemi ortaklıgımızca gerçeklestirilmistir.
    Yine 22.10.2018 tarihinde Verusa Holding A.S. payları ile ilgili olarak 27,66 TL fiyattan 106.400 adet
    Borsada islem görmeyen statüde (kapalı) pay (Mustafa Ünal, Reha Çırak, M. Necip Uludag, Berat Özbay ve
    Zeki Aksoy’un sahip oldugu) alım islemi borsa dısında gerçeklestirilmistir.
    Bu islemlerle birlikte Verusa Holding A.S. sermayesindeki paylarımız 22.10.2018 tarihi itibariyle %63,68
    sınırına ulasmıstır.

Sayfa 36/148 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •