Sayfa 89/353 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2821 madde; 705 - 712 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by BURKAY Yazıyı Oku
    Hissenin bölünmesinden sonra 3.48 den başlayan alım serüvenim hala devam ediyor... Ben aldıkça basmaya devam ediyorlar!
    Endeksin yükselmesinden zerre kadar etkilenmiyor... Hala yukarıya tepki verecek gibi de gözükmüyor!

Hissede ki ortaklara bol kazançlar.

Yüklü alımlar yapıyorsan eğer tahta sahibi sinirlenip aşağı basıyor olabilir, piyasa %10 yukarı giderken hisseyi %10 aşağı bastı ********z hemde dolar düşüyorken, endeksle alakası yok çok sığ bir tahta kendileri çalıp oynuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde gayrimenkullerin değerleme raporları gelecek geçen yıla göre ne gibi değişiklikler var göreceğiz.

2. Geçmişte yüklü alım yapmıştım, sonra malları elime verdi..aylarca süründürmüştü.😀

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. [QUOTE=erdgass;1487957]Yüklü alımlar yapıyorsan eğer tahta sahibi sinirlenip aşağı basıyor olabilir, piyasa %10 yukarı giderken hisseyi %10 aşağı bastı ********z hemde dolar düşüyorken, endeksle alakası yok çok sığ bir tahta kendileri çalıp oynuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde gayrimenkullerin değerleme raporları gelecek geçen yıla göre ne gibi değişiklikler var göreceğiz.[/QU

Öyle yüklü alımlar nire, ben nire...
    25 BİN LOT civarında mal toplayabildim....
    Yarın piyasanın düşük açılacağını da var sayarsak hissenin gerilemesi durumunda biraz daha alabilirim...
    Ancak bugün 731 bin lot alımla AKYATIRIM'ın piyasayı silip süpürdüğü göz önüne alınırsa yarın olası düşük piyasaya karşın hissenin pek gerilere gelmeyeceğini düşünüyorum... EN KÖTÜ İHTİMALLE 3.21 kanal desteğini bir kez daha test edebilir... Hayırlısı olsun diyelim... Herkese bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by ERCAN 77 Yazıyı Oku
    Geçmişte yüklü alım yapmıştım, sonra malları elime verdi..aylarca süründürmüştü.��

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ters hissedir ne yapacağı belli olmuyor bunların endeks falan hak getire yoksa adamın eline verip aylarca taşıtır özellikle hisseye bodoslama atlayanlara yapıyor

5. [QUOTE=BURKAY;1488199]
     Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Yüklü alımlar yapıyorsan eğer tahta sahibi sinirlenip aşağı basıyor olabilir, piyasa %10 yukarı giderken hisseyi %10 aşağı bastı ********z hemde dolar düşüyorken, endeksle alakası yok çok sığ bir tahta kendileri çalıp oynuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde gayrimenkullerin değerleme raporları gelecek geçen yıla göre ne gibi değişiklikler var göreceğiz.[/QU

Öyle yüklü alımlar nire, ben nire...
    25 BİN LOT civarında mal toplayabildim....
    Yarın piyasanın düşük açılacağını da var sayarsak hissenin gerilemesi durumunda biraz daha alabilirim...
    Ancak bugün 731 bin lot alımla AKYATIRIM'ın piyasayı silip süpürdüğü göz önüne alınırsa yarın olası düşük piyasaya karşın hissenin pek gerilere gelmeyeceğini düşünüyorum... EN KÖTÜ İHTİMALLE 3.21 kanal desteğini bir kez daha test edebilir... Hayırlısı olsun diyelim... Herkese bol kazançlar.
    Neyse hayırlısı olsun, size de bol kazançlar

6. Teknik olarak son 1 yıl itibariyle bakıldığında, yükseliş trendinin varlığı görülüyor. Bu dönemde alt ve üst trend çizgilerini çizdiğimizde, 2017 haziran-temmuz ve ağustos aylarında destek olarak nitelendirebileceğimiz alt trend çizgisini test ederek tekrar yükselişe geçtiği gözleniyor. Dün itibariyle ise, yine alt trend çizgisini test etmekle birlikte 3.28'in altında kapanışın gerçekleşmemesi ile alt trend çizgisinin üzerinde kalması, tekrar yükselişe geçebileceği ihtimallerini güçlendiriyor. YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Yüklü alımlar yapıyorsan eğer tahta sahibi sinirlenip aşağı basıyor olabilir, piyasa %10 yukarı giderken hisseyi %10 aşağı bastı ********z hemde dolar düşüyorken, endeksle alakası yok çok sığ bir tahta kendileri çalıp oynuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde gayrimenkullerin değerleme raporları gelecek geçen yıla göre ne gibi değişiklikler var göreceğiz.

Merhaba;gayrimenkullerin değerleme raporlarının bilançolar gibi bir tarihi var mı?Zira dayanacak güç kalmadı bende,yakınsa bekleyelim...

8.  Alıntı Originally Posted by oguzlardan Yazıyı Oku
    Merhaba;gayrimenkullerin değerleme raporlarının bilançolar gibi bir tarihi var mı?Zira dayanacak güç kalmadı bende,yakınsa bekleyelim...
    Eli kulağındadır, bu aralar gelmesi lazım en geç yılın ilk haftası sonuna kadar gönderilmesi gerekiyor diye biliyorum.

Sayfa 89/353 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •