Sayfa 358/733 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Bugün maşallah iyi duruyo...
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2.  Alıntı Originally Posted by Delici Yazıyı Oku
    Bugün maşallah iyi duruyo...
    her yükselişte ufak ufak veriyorum artık. düşünce almak için.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Valla ben hisseleri kasaya kitledim anahtari denize attim
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. satışla ilgili bir haber mi gelmişti de bu hisse 5,40 lardan buraya geriledi?
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

5. birgünde cıktığın yerde kal be vicdansız sabuha...

6.  Alıntı Originally Posted by YaBgUdOkUz Yazıyı Oku
    2 gün önce 4.35 stop noktam demiştim. Bugün stopu yaptım. yükselme terendiyle beraber 4.27'den tekrar aranızdayım. Biraz da lot arttırmış oldum İnşallah bundan sonra stoplayıp tekrar girme durumları yaşamak zoryunda kalmayız. usul usul yükselerek stressiz kazasız belasız hedefine ulaşsın hissemiz. Hedef cuma kapanışı 4.60 üzeri. Kırarsa ve de iç / dış politikada yine olağan üstü bir haller yaşamazsak temettü öncesi 5 liraya bir dokundururuz. Herkese hayırlı akşamlar hayırlı kazançlar.
    Evvet berbat bir bist gününde bile olsak hedefimizi ve analizimizi tutturmuşuz. İnanıyorum ki Kısa vadede de 5 liramız gelecek. Tek korkum iç ve dış siyaset gündemi çok hareketli özellikle de şu Amarigalı tutuklu rahip olayı baş ağrıtabilir. Her ihtimale karşı kenarda bir miktar nakit ayırdım. ( y.t.d) Herkese iyi tatiller.

7. Demek yine bize hüsran yine esmer günler düştü eyvahh

8. Temettüler neden yatmadı. BİST artık alavera dalavera yeri olmuş. Resmen yasal soygun yerine dönmüş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 358/733 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •