Sayfa 116/733 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 921 - 928 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. http://aa.com.tr/tr/turkiye/mgk-ve-b...anacak/1029944

"MGK ve Bakanlar Kurulu 17 Ocak'ta toplanacak
    Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 17 Ocak Çarşamba günü yapılacak Milli Güvenlik Kurulu ve Bakanlar Kurulu toplantılarında, iç ve dış gelişmeler ele alınacak."

Sanırım son günlerde çokça dillendirilen Afrin konusunda ne tür tedbirler alınacağı bu kritik MGK + Bakanlar Kurulu Toplantısında ele alınacak. Bu toplantıda alınması muhtemel kararlar öncelikle ülkemizin esenliği daha sonra da finansal piyasalar açısından çok büyük önem taşıyacak gibi görünmektedir.

Bu bir yatırım tavsiyesi değil sadece bir kişisel kanaat ve tahmin açıklamasıdır. Bu tip tahmin veya öngörülerde yanılmanın adeta esas, isabet ettirmenin ise neredeyse istisnai bir durum olduğu asla unutulmamalı, herkes akıllı olmalı ve yatırım kararını sadece kendi akıl ve muhakeme yeteneğine dayalı olarak vermelidir.

2. yukardan verdiklerimizi dun yerine koyduk
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3. Fiyatta pazarlık devam ediyor mu bilgisi olan arkadaş var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by kaancann Yazıyı Oku
    Fiyatta pazarlık devam ediyor mu bilgisi olan arkadaş var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ne pazarlığı pazarlık icin partner olmasi gerekmiyor mu ? Bildiğim kadarıyla partner yok henüz...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 3 bandına son kez değecek gibi hissediyorum. Sonra yukarılara yolculuk olabilir...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Borsa forum ve bazı sıtelerde satısın cok yakında olacagı konusulmakta. Gerceklık var mı acaba? Satıs olursa fıat nerelere gıder?Bu kadar sıkısıklık sebebı bu mu acaba? Yatırım tavsıyesı degıldır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 116/733 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •