Sayfa 288/428 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    sayende kesenden guldum..allah razi olsun.selamlar sevgiler.buarada 226.maliyetle citynin aldigi 1 milyon lot cok az kaldi..tagta suanda us yatirimin dengesuzliklerini saymassak bosta..oda neyapcagina karar veremedi..birisi alir surersr cikis erken basmar yoksa philipteki arkadaska bir kademe alttan al yukari yaz oynar dururuz..selamlar ytd.
    Dikkat edin. Reza vakıfbank ı da söledi. Etkilenebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Kkk1976 Yazıyı Oku
    Dikkat edin. Reza vakıfbank ı da söledi. Etkilenebilir.

Belkide bu yüzden kıpraşmıyor bizim kağıt Kısmet bekliyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Belkide bu yüzden kıpraşmıyor bizim kağıt Kısmet bekliyoruz
    Kesinlikle ikinci seans kötü olabilir. Haftasonu riskini almak istemeyenler olacak. Thy ‘de bi yere kadar tutabilir endeksi. Thy satış yerse bankalar zaten eksi de.

4.  Alıntı Originally Posted by Kkk1976 Yazıyı Oku
    Kesinlikle ikinci seans kötü olabilir. Haftasonu riskini almak istemeyenler olacak. Thy ‘de bi yere kadar tutabilir endeksi. Thy satış yerse bankalar zaten eksi de.

dava oyle bikacgunluk is deil.bizimkisini etkilermi her hisse kadar etkiler..zaten konu BM.tasiniyor.vakfine gelince olacagini oldu..500 bin kemiksiz ile 2 tl de solugu alir.ikili dip yaptik ve 60 dakikalikta bollinger iyice daraldi..hep birlikte gorecegiz..is yatirimdaki arkadas hergun zarar ediyor ondanda kurtuluursak iyi olur.hos sayesinde trade ediyoruz ama..ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    dava oyle bikacgunluk is deil.bizimkisini etkilermi her hisse kadar etkiler..zaten konu BM.tasiniyor.vakfine gelince olacagini oldu..500 bin kemiksiz ile 2 tl de solugu alir.ikili dip yaptik ve 60 dakikalikta bollinger iyice daraldi..hep birlikte gorecegiz..is yatirimdaki arkadas hergun zarar ediyor ondanda kurtuluursak iyi olur.hos sayesinde trade ediyoruz ama..ytd.
    Ben büyük bi çöküş bekliyorum endekste. Yurtdışı zirvelerde. Bu dava bankalara zarar verecek. Bi müddet izlemek daha mantıklı. Çok büyük zarar var. Hisse çok ucuz ama bunun gibi ucuz çok kağıt var

6. Tüm dostlara iyi akşamlar bugün hisseyi takip ettim çok kötü değildi ama anasinda sıkıntı vardı anada sıkıntı olunca cocuklarada sirayet edebilir

7.  Alıntı Originally Posted by drk76 Yazıyı Oku
    Tüm dostlara iyi akşamlar bugün hisseyi takip ettim çok kötü değildi ama anasinda sıkıntı vardı anada sıkıntı olunca cocuklarada sirayet edebilir
    Önceki gibi günlere göre iyiydi zaten dibini gördü. Bunun altı 1.5 olur. İnşallah görecek duruma gelmeyiz.

8.  Alıntı Originally Posted by Kkk1976 Yazıyı Oku
    Ben büyük bi çöküş bekliyorum endekste. Yurtdışı zirvelerde. Bu dava bankalara zarar verecek. Bi müddet izlemek daha mantıklı. Çok büyük zarar var. Hisse çok ucuz ama bunun gibi ucuz çok kağıt var

endex cok kararsiz..artik yil sonu bilancolar yaklasiyir..bir sure endex 105.bin 101. bin araliginda dinlenir..hisse bazli operasyonlar olur..hafif tahtalarda dolar bazli bak8nca cokecek bir durum yok..tl zaten pul oldu bu yonuyle bakinca..hisselere son bir ayda tldeki %15 lik kaybida eklerseniz.tabi turkiyede heran hersey olur....ytd.

Sayfa 288/428 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •