Sayfa 298/428 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Takibimde 13 hisse var içlerinden bir tek bu hisse ekside hepsi aldı başını gidiyo ama elimde sadece bu hisse var ne desem bilemedim nolacak böyle nereye kadar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Endeks uçtu yeni arzlar uçtu rekor kırdı bizden başka herkes gidiyo biz yaya kaldık yarın bi gün endeks sallanırsa bu en önde aşşağı koşar diye korkuyorum

5. 14 Ağustos'tan bu yana haftalıkta son 3 haftadır bol ort üzerinde kapatıyorIMG_8546.jpg
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Her zaman sizin paranız için sizin kararınız geçerlidir.

6. Tüm dostlara iyi hafta lar hissede bilanço beklentisi güzel yalnız oyuncu grup iyi bilanço yu baskilayabilir simdilerde moda olan iyi bilanço satış taktiği burdada görülebilir temkinli olunmalı yarı para yarı hisse olabilir yukarıdan baskilayip aşağıdan hisseleri almak isteyebilirler sizlere önerim onların baskiladigi hisseleri aşağıdan sizlerin alması

7.  Alıntı Originally Posted by drk76 Yazıyı Oku
    Tüm dostlara iyi hafta lar hissede bilanço beklentisi güzel yalnız oyuncu grup iyi bilanço yu baskilayabilir simdilerde moda olan iyi bilanço satış taktiği burdada görülebilir temkinli olunmalı yarı para yarı hisse olabilir yukarıdan baskilayip aşağıdan hisseleri almak isteyebilirler sizlere önerim onların baskiladigi hisseleri aşağıdan sizlerin alması
    Bilanço Tarihi nezaman hocam

Sayfa 298/428 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •