Sayfa 334/1000 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by caferak Yazıyı Oku
    Karpuz topiği mi dolar topiği mi anlamadım valla?

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hangi karpuz ya ? kabak aşılı karpuz yedikleri.... harbi karpuz öyle mi olur yahu ? bi kerem harbi karpuzun tarlasından ürün aldın mı bi daha 7 yıl boyunca o topraktan karpuz alaman ... işte 7 yılda bir karpuz veren tohum harbi karpuz tohumu.... yediğin de ciddi gerçek karpuz..... kabak aşılı karpuzları yiyola gayri ..... niye ? çünkü tarla sahibi için verimsizdir gerçek karpuzculuk dedim ya az önce 7 yılda bir o tarladan karpuz alabilirsin ancak....

hadi bu da benden hediye olsun .... taze taze .... fireş fireş

Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    hangi karpuz ya ? kabak aşılı karpuz yedikleri.... harbi karpuz öyle mi olur yahu ? bi kerem harbi karpuzun tarlasından ürün aldın mı bi daha 7 yıl boyunca o topraktan karpuz alaman ... işte 7 yılda bir karpuz veren tohum harbi karpuz tohumu.... yediğin de ciddi gerçek karpuz..... kabak aşılı karpuzları yiyola gayri ..... niye ? çünkü tarla sahibi için verimsizdir gerçek karpuzculuk dedim ya az önce 7 yılda bir o tarladan karpuz alabilirsin ancak....

hadi bu da benden hediye olsun .... taze taze .... fireş fireş

Hamza abi senin soyadından agp ye oy verdiğin net sekilde anlaşılıyor...

3.  Alıntı Originally Posted by caferak Yazıyı Oku
    Hamza abi senin soyadından agp ye oy verdiğin net sekilde anlaşılıyor...

arkadaşım benim büyük dedem Atatürk'ün silah arkadaşı idi... bu da sana kapak olsun.!!! serçe parmağım bile kalsa bu vatan toprağında bayrağımı dalgalandırırım. Dini siyasete alet edene de saygı göstermem... kapak 2
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4. Kirazın iyileri de yurtdışına gidiyor 20-25 tl den
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

5.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    arkadaşım benim büyük dedem Atatürk'ün silah arkadaşı idi... bu da sana kapak olsun.!!! serçe parmağım bile kalsa bu vatan toprağında bayrağımı dalgalandırırım. Dini siyasete alet edene de saygı göstermem... kapak 2
    Abim benim,Ataturk deyince her türlü kapağı yemeye hazırım.
    Peki kızma da abi tipden de anlaşılıyormuş...

6.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Kirazın iyileri de yurtdışına gidiyor 20-25 tl den
    meyvelerimizin en kalitelilerini sıfır kimyasal olanlarını , ialçsız yetişenlerin en iyilerini suudi arabistan başta olmak üzere arap ülkeleri çeker.... fiyat önemli değildir....

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Kirazın iyileri de yurtdışına gidiyor 20-25 tl den
    ısparta eğridir tarafındındaki erik gibi beyaz ve kırmızı kirazları adamlar ağacında alıp gidiyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. cannes' de iyi bir portakalın kilosu markette 2.5 avro ....

Sayfa 334/1000 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •