Sayfa 174/672 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    1.20 olmasa bari
    Hiç belli olmaz bence 1 in altını bile görebilir, hatta 80 kuruşlar da görünüyor gibi, 2005-2007 fiyatları, bsanki 10-12 sene içinde emlak fiyatları hiç artmamış gibi, bu hisse iş grubunun yüz karası. Maalesef iş grubu bu hisse ile böyle oynanmasına nasıl müsade edi
    yor.

2.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Hiç belli olmaz bence 1 in altını bile görebilir, hatta 80 kuruşlar da görünüyor gibi, 2005-2007 fiyatları, bsanki 10-12 sene içinde emlak fiyatları hiç artmamış gibi, bu hisse iş grubunun yüz karası. Maalesef iş grubu bu hisse ile böyle oynanmasına nasıl müsade edi
    yor.

grafik size ait ise aynısının haftalık ve aylığını da atabilir misiniz ?
    teşekkürler.

3. buralar bence son kale buranın altı ancak endeksin toplu çöküşüyle mümkün gözüküyor
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez ve o şekilde değerlendirilemez kendimce düşüncelerimdir.

4. Altın çamura düşmekle kıymetini yitirmez.
    isgyo kaça düşerse düşsün. Bana göre olması gereken bir değeri var. 3. çeyrekte güzel bilanço açıklayacak. Kiralamaların çoğu döviz bazında. Dövizin yükselmesi hisseyi olumsuz etkilemez. Borçlarda dövizin oranı TL ye göre düşük.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5. Bu hissede kasım aralık al- mart-nisan sat. Her sene yap, başka türlü bu hissede para kazanılmıyor.

6. 9. ayda alıp 3. ayda sattığınızı düşünürsek dikey çizgiler bu tarihlere geliyor, aylık grafiklerde, toplamı ben hesaplamadım, bu strateji ile , ortalama olarak getiri çok daha yüksek görünüyor.Bu strateji ile sadece 2007-8, yılında zarar edilmiş, malum emlak krizi, bir de geçen sene, seçimler dolayısıyla cuzi bir artış olmuş.

7. Bekledigimiz önemli haberlerden gelse aslinda dusen piyasa da hizli yukselise sebep olup bir tür katalizör etkisi yaratabilir ucuzlugunun verdigi avantajla ama iste gelse

8. Yukarıdaki grafikte son 10 yılda, 2008 bankacılık krizi hariç, o sene özel bir sene, son 9 senede, 9. ayda alıp 3 ayda satan, 6 ayda ortalama yüzde 20 kazanmış. Aynı durum işyat ve diğer bazı temettü veren hisselerde de var. Ben kabca baktım isteyen detaylı baksın. Temettü ve bedelsiz dahil hesaplanması gerekir.

Sayfa 174/672 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •