Sayfa 264/672 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Tahtada yapı kredi alımlarını yabancı takasa gönderiyordu, bildiğin bıyıklı, hepsi organize, diğer kurumlardakşi mallarını topluyor, mal satmadan fiyatı düşürüyorlar,

bugün açılışta 1.39 pramit satıştaydı,normalde açılışta 1-2 kademe aşağıdan başlamazdı, adamların niyeti açılışta kötüydü, satışlar boştı, aşağıya verecekjleri belliydi, alışa yazmadım 1 lot bile, yapı kredi 300bin satış verdi 1.38, sanıyorum algoritmalar devreye girdi, zaten hepsi organize, istedikleri gibi kağıtla oynuyorlar.

İş grubu hissesine sahhip çıkmıyor. Alacaksan uzun vadeli al, çekil kenara, ya da bekle düşüşlerde al, ben de öyle yapıyorum, sinir bozucu, para kazandırmıyor, kendileri kazanıyorlar, kazayla girenleri bin pişman ettirip sattırıyorlar.

Naletli bir hisse, bunun yüzünden diğer senetleri kaçırdık sabah sabah.
    Dün de ciddi bir hacim artışı olmuştu. Enteresan.

2.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Evet, ama ben dünfazla satış görmedim, son 15 dakika harici, bugün sabah açılışta, aynı saniye içinde, ykr, finans, tacirler, piramit, satışta bulunuyor, adamlar makinelerle işlem yapıyor, hesi 1 saniye içinde, açılışta niyetleri kötüydü. En iyisi adamların yaptoğını yapmak.

Bugün hacim düşük ama. Sanki hacimsiz bir düşme oldu.

Kripto para gibiyiz bugun isgycoin 1.36 _ 1.43

4.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    tAhtada algoritmalar çarpışıyor, sanal ortam gibi.

5. Tahtada finansman gitmedikçe hisse rahatlamayacak. Bugün tahtacı zararda, yüksek bir abancı alışı var, bıyıklı birisi galiba.
    Dün 5 milyon açığa satış, bugün belki 10 milyon olmuş belki de birilerin dikkatini çekmiştir, param olsa ben aynısını yapardım.

Spekülatif yükselişe büyük bir hazirlik var gibi. Ykb bu kadar mali boşa toplamıyor çakacak bir yerden.

7. Defter değeri 3,492, yeniden değerleme, ve gelirlerle, 4,500 , hatta daha fazla beliyorum 12. aylık bilançoda. 4.600 olsa, şu an 1.42 komik derece düşük. Yabancı bunun için alıyor şimdiden.Fiansmandaki çakal günlük düşünüyor, ya da oyunun bir parçası, oyun çok büyük kanımca.

8.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    çok iyidi bu hahah hakikaten isgycoin

Sayfa 264/672 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •