Sayfa 272/672 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Bu işlemler incelense bu bey tarafından hisse fiyatının düştüğü kanıtlansa ky. tazminat talep edebilir mi acaba?(fon yatırımcıları farkına varırlarsa mutlaka kayıplarını tazmin ederler/mi?)
    Ben halka açık bilgileri incelemiştim temmuz ayında, yüzde 5, i aştıktıktan sonra farketmiş hemen 3-4 milyon lot satmış, o sattığı gün de en büyük alıcı emekli fonuydu takaslara göre, bu halka açık bilgi, herkes araştırıp bakabilir, kapta yüzde 5i aştığı tarih belli. Takaslara bakın o tarihte. Beni en çok düşündüren adam 1.52 den yılın en yüksek değerinden emekli fonuna kolayca devrediyor malı, tesadüf te olabilir, ama bana garip geliyor, o tarihte bu denli büyüklükte bir alıcının çıkması ve adamın fazla olan 3-4 milyon lotunu alması. Bu tamamen halka açık bilgi. Spekulasyon yapmıyorum, ama kötü niyeti ispat etmek çok güç, günahları başlarına.

Senede baskı yapanın bu yatırımcı olduğunu düşünmüyorum,bence İsmail Tarman saygın bir kişilik, borsanın duayeni, hakkını yememeliyiz.
    Son düzenleme : viopandtrade; 18-01-2018 saat: 23:40.

............

Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    uzun bir tatilden sonra bakıyoruz işgyo tskb falan aynen devam ...
    işfinansalın(içinde iş faktöringle beraber**borsadan**borsa paylarının organize baskılı el değişimi hala devam ediyor gibi..**çok çok önemli bakalım şişman kadın sendromunda neler olacak)
    işfinansın yetkilisi başarılı operasyon sonucu??ana firma tskb ye geçti..tskb sürünüyor**petrol ofisi ve gsm gibi 2 değerli opersayonu şirkete kazan dıran**di,ğer yönetici özincede tskb de ama ana yönetimi bırakmamış**)
    iş gyo daki anormal çöp fiyatlama fiyatlar baskılandıkça herkesin gözünü diktirmeye araştırt**maya devam ediyor neler oluyor neden***çok çok önemli işler .**abidik gubudik işler...
    bakalım bu başarılı operasyoncu yöneti,ciler ne kadar jestiyon.*almaya devam edecek.***
    izlemeler izleyenler çoğalıyor devam etsinler****
    sn. Propolis adlı yatırımcı arkadaş aylardır bu konuyu dillendiriyor.Haklıymış belgesi ile ıspatlandı.

4.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Sadece benim zararım bu hissede bu baskılama sürecinde 34.300 tl ye ulaşmıştı (verilen ceza 27 bin tl)
    Benim de bundan dolayı zararım herife kesilen cezadan daha fazla. Bir ara çok kafaya taktım, baktık sağlığım bozuluyor. 1,5 senem ruh gibi bu kağıt yüzünden çoğu zaman. O kadar üzdü ki... Ne diyeyim, bende salaklık, portföyü bozup tek buna daldım. Darbe girişimi sonrası özellikle. Bu kağıt da o günden beri beş para etmez oldu. Geçen sene verdiği temettüyü de bedelsizi de geri aldı zaten. 1.40 oldu diye seviniyoruz üstüne.

5. https://emlakkulisi.com/atakule-gyon...mamlandi/23703
    isgyo çöp seviyesinden işlem yapıyor..
    ismail tarhan ın da alması kadar normal ne olabilir.. keşke bildirse ve alımlarını daha da arttırsa..
    kanunda yeri varsa bildirir ve alımlarını arttırmasını isterdim.
    yönetime girme şansı varsa bunu da değerlendirmek kaydı ile.

6. Ben de İsmail Tarmanın alıp tutan , ve yabancı takasa mal gönderen birisi olduğunu umuyorum, kesşke adam bu ölü fiyatlardan hisseyi toplasa, ama tahtadaki grup hissyi düşürmek istiyor tekrar, satışlara doldurmamış, emirler hep alışlarda- kendi alışlarına verecekler gibi, gözleri hala aşağıda korkarım.

endeks rekorlar kırsa bile bu grup tek hisse bile alma, hep açığa verir.

Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Benim de bundan dolayı zararım herife kesilen cezadan daha fazla. Bir ara çok kafaya taktım, baktık sağlığım bozuluyor. 1,5 senem ruh gibi bu kağıt yüzünden çoğu zaman. O kadar üzdü ki... Ne diyeyim, bende salaklık, portföyü bozup tek buna daldım. Darbe girişimi sonrası özellikle. Bu kağıt da o günden beri beş para etmez oldu. Geçen sene verdiği temettüyü de bedelsizi de geri aldı zaten. 1.40 oldu diye seviniyoruz üstüne.
    Adresin genel kurul ,katıl ve derdini anlat ne istiyorsun niye kızıyorsun katıl ve sor cevap iste. Gk toplantısı bir yatirimci icin en önemli zamandır. Yilda 1 kezde olsa saygı ve terbiye içerisinde yonetime kiz söv vsvs

8.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Adresin genel kurul ,katıl ve derdini anlat ne istiyorsun niye kızıyorsun katıl ve sor cevap iste. Gk toplantısı bir yatirimci icin en önemli zamandır. Yilda 1 kezde olsa saygı ve terbiye içerisinde yonetime kiz söv vsvs
    tamam katılacağım.

Sayfa 272/672 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •