Sayfa 340/672 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. O vatandas dedigin benmiyim? Aksam kapanista satamazmis satarsa spekmis fln filan. Geciniz diyorum, Borsa bu inerde cikarda.Nie aksam satamiyor? Niye hemen telas oldunuz. Iyi yatirimci duygulari olmayan yatirimcidir. Daha teknik bile duzelmedi. Dun dedim teknik bozuk die bakin bugun dustu. Once bir teknigini duzeltsin. Ben spek mpek inanmam bunlar fasa fiso. Islem hacmide cok onemli degildir onemli olan dusuyormu yukseliyormu o onemli. Islem hacmi cok artmissa hisse olmasi gerekenden dusukse genelde toplandigina dalalettir . yuksekteyken islem hacmi artiyorsa dagitildigina dalalettir. Ama dedigim gibi islem hacmi cok onemli degil. Bakalim teknigi duzelince tekrar yorumlariz gidisati.

2.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Gun boyu 1,26 ya gelen her satisi karsila,kapanisi son dakikada 1,25 e cekerek kapat.Hissenin toplandigina yonelik dusuncem iyice pekisisti.
    Bu hep böyle ya. Akşam mutlaka kafaya indiriyorlar

3. Bu hüsran duygusundan nasıl kurtulcaz
    La akşama kadar dimdik dur akşam bi anda göçüver

4. Yorumlarını kendine sakla, akıla ihtiyacımız yok neyi inanıp neye inanmadığın da beni ilgilendirmiyor. Seninle polemiğe girmekte istemiyorum üslubun doğru değil. Hem spek fasa fiso diyor inanmiyorsun ,hemde kagadin toplanıp toplanmadigini söylüyorsun.
    Bu arada bilmeyenlere açıklayayım spekülatör türkçe anlamı (Gelecekteki fiyat değişikliklerini tahmin etmeye çalışan, yonlendiren ve bu yolla kar elde etmek amacıyla alımlar, satımlar ve beklentiler üzerine işlem yapan kimseye verilan isimdir.) bu da suç değil.
    Son düzenleme : Infernobroker; 20-04-2018 saat: 23:40.

5.  Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Yorumlarını kendine sakla, akıla ihtiyacımız yok neyi inanıp neye inanmadığın da beni ilgilendirmiyor. Seninle polemiğe girmekte istemiyorum üslubun doğru değil. Hem spek fasa fiso diyor inanmiyorsun ,hemde kagadin toplanıp toplanmadigini söylüyorsun.
    Bu arada bilmeyenlere açıklayayım spekülatör türkçe anlamı (vurguncu) bu da suç değil.
    Kimsenin kimseye akil verdiği fln yok .Kimsenin akla ihtiyacida yok. Ancak burda insanlar olaylari kendine gore yorumlayabilirler, herkesin dusuncesi farkli olabilir. Bu digerini nie rahatsiz ediyor bende onu anlamiyorum.
    Senin ifadelerinde pek hos değil. Benim icin vatandasin biri demissin. Hosmu simdi bu. Neyse istegen istedğine inanir. Sen spege inanirsin ben inanmam ama sonucta ben spek inanmiyorum die bu seni rahatsiz etmemeliydi. Spek inanmiyoruz die vatandasin biri olduk. Bundan sonra senin hakkindada yorum alinti vs. Yapmiyacagim. Benim yorumlarim beni baglar, yorumlarimdan rahatsiz olan varsada bunu nezaket cercevesinde elestirebilir. Senin gibi karsidakine terbiyesizlik yaparak değil. Artik bende polemige girmiyeceğim.

6. Önce sen kendi üslubuna bir bak. misli, muşlu, fasa, fiso diyen sensin. Bir fikir ve düşünceye katılmamak ayrı şey faso fiso diye küçümseyerek alaycı konuşmak ayrı sey. Ben sana vatandaş demişim bu mu zoruna gitti? Benim sana terbiyesizce hangi ifadem var? Akıl verir gibi yorum yazıyorsun şahsıma, bende sana açık net söylüyorum aklını kendine sakla diye bu kadar basit.

7. Hayırlı haftalar. Artık ralliyi göreceğimiz bir hafta olur inşallah.

8. inşallah
    ufak bir rally de olur en azından
    fiyatı çok geri kaldı
    çok baskı yedi....

Sayfa 340/672 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz