Sayfa 458/672 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Buna kredi teminatı soran ypk herhalde. Piyasada değeri kaldı mı?

2. halil pazarlamacılar hızxlandı.aceleleri var.**-kim bu halil pazarlamacılar.çok çok önemli izle araştır uyuma .tepki yazınıda bize yazma.hisseyi bu hale getirenler biz değiliz..işfinansı incele nasıl olmuş örneği yok.***işgyo ve tskb ..izle .
    neden diğer iştirakler sağlam.**araştır...nasıl bi spek**??bu ...meraklan***..önemli...
    yeni işfinans borsadan olma **büyük** ortak starejik açıdan mali açıdan işbank gruba ne katkısı yapacak merak ediliyor.**
    sahi işdoğanlı petrol ofisi zamanında chp den atama yönetici kimdi araştırıyoruz sadece merak işte..acaab bu çöküşlerin sebebi o olabilirmi..ne bileli,m..artık bu çöküşleri, sebebi merak işte.herşeyi düşünüyoruz yatırımcı olarak.**
    işgyo daki eski işfinanscı g.müdürü geldiğinden beri harika işler oluyor hissede ...% 20 ye yakın düşen nadir hisselerden...*
    tskb ise tam komedi..% 50 gibi düşüş aslında çıkışta % 100 temsil ediyor.aynı sı işgyo da.**
    muazzam işler.**adamı kaşındırır işler.****

3. işfinans ardından işgyo ve tskb .***
    halkın emaneti hisseleri yöneten ve denetleyen chp .***farkındamıdır dersiniz**kılıçdaroğlu hesap uzmanı**farkındadır..vardır bir hikmeti herhalde**???

4. maşallah mı desek... biri sert alım yaptı sanırım. Kimdir o?

5.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    maşallah mı desek... biri sert alım yaptı sanırım. Kimdir o?
    benim de dikkatimi çekti. Normal bir işlem değildi. Kim aldı acaba?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    benim de dikkatimi çekti. Normal bir işlem değildi. Kim aldı acaba?
    arkadaşlar yok mu cevaplayacak

kim aldı o kadar lotu bi anda

beleş kağıt

7. Nereden ağzımı açtım, yapıştı yine aşağı

Hay Allam ya

Sayfa 458/672 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz