Sayfa 462/672 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    O kâr gelirse ikinci üç aylık da memleket de kıyamet kopmuştu,en kötü de bile hisse 1.3 civarında iken açıkladığı kârı açıklıyor ise 0.88 lik hisse fiyatına gerek kalmamıştır, buraya yanlışlıkla düşmüştür,bu alım fırsatıdir ozaman diye düşünülebilir.
    öyle olursa hisseyi düşüren nipnelere teşekkür etmemizde gerekebilir , Zoraki hisse sayımızı arttırdılar. agş

2.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    O kâr gelirse ikinci üç aylık da memleket de kıyamet kopmuştu,en kötü de bile hisse 1.3 civarında iken açıkladığı kârı açıklıyor ise 0.88 lik hisse fiyatına gerek kalmamıştır, buraya yanlışlıkla düşmüştür,bu alım fırsatıdir ozaman diye düşünülebilir.
    İyi de bu kağıdın sorunu çete. Çetenin dağılması lazım

3.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    öyle olursa hisseyi düşüren nipnelere teşekkür etmemizde gerekebilir , Zoraki hisse sayımızı arttırdılar. agş
    Tahmin tarihi nedir

Görüntüsü var mı bir yerde

Alıntı Originally Posted by gva74 Yazıyı Oku
    isyatirim 2.ceyrek kar beklentisi
    148 mio trl

fyi
     Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Tahmin tarihi nedir

Görüntüsü var mı bir yerde
    bende merak ettim şimdi tarihi, üstad söylüyorsa bir bildiği vardır

Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    İyi de bu kağıdın sorunu çete. Çetenin dağılması lazım
    çetenin varlığı umut olmalı.topladigi zaman mecburen yükseltip satacaklar.sahipsiz hisseler sürünür süründürür. isgyo nun yıllardır yaptığı gibi.

6. 27 temmuz tarih

http://rapor.isyatirim.com.tr/2_20180718174128918_1.pdf

benim bu ceyrek beklentimin ustunde yazacagi turev islem kari disinda sanirim farklilik teslim edilen dairelerden kaynakli, ben goreceli olarak digger ceyreklere dagitmistim, bakalim nasil gelecek..

tabii bu bilinen bir gelisme, inistanbul ozellikle , manzara adalar ve azda olsa egeerla.. sorun gelecegi satin almak ve gerceklesmeyi satmak uzerine unutulmamali, sonucta 2019 icin yenin uretim kaynakli risk, dogurdugu borcluluk ve nakit sikintisi ve elde kalmasi olasi gecmis roje kaynakli rojeler..

7. umarim faydasi olur bircok hisse var 2018 2.ceyrek karliligi uzerine..

2001 yılında 0.300 kuruş Muş hissemiz.18 yılda 0.900 kuruşa gelmiş.hemde GYO şirketi.altin çağında GYO nun.sahibi olsa böyle mi olur.bugun birileri sahipleniyor ise ,son hareketler bunun göstergesi bence,18 yıldır olmayan birşeyler olacak olmalı

Sayfa 462/672 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •