Sayfa 515/672 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Spekt ruh hastası ruh

Ruh hastası olsa gene iyi küçük yatırımcının parasında gözü olan ahlaksız.

2. İş bankasının yüz karası. dolar çıkar düşer dolar düşer düşer, borsa düşer düşer borsa çıkar düşer sonuç kişiliksiz spek

3. Borsanın soytarısı

4. Hisse endekse göre ucuz kaldı. Artık bir haber yada hareket bekliyoruz. (inşallah)
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Hisse endekse göre ucuz kaldı. Artık bir haber yada hareket bekliyoruz. (inşallah)
    Sıfır ihtimal

Bu dolarla kiralama haberleri filan şirketi bitirdi

6. 8 aydır aylık olarak sürekli düşmüş bir hisse. Ne değişecek?

7. Borsa kapansa ne olur
    Açılsa ne olur
    Öküz gibi yatıyor bu senet
    ABV....

8. Evet yatırımcılar

Gerçekler acıdır. Bazı gerçekleri kabul etmek lazım. Bu kağıda artık zerre ümidim kalmadı. Sanki 0,80 bandına oturacak ve 0,90'lar hayal olacak. Akenerji de böyleydi. 1.**'lerden milletin eline tutuşturdular bir furyada ve 2016'dan önce. Sonra 0,9'lar, 0,80'ler, 0,70'ler filan derken şimdi 0,50'lerde göçtü. Diyeceksiniz ne alaka? O enerji, ve enerji sektörü batık. Bunda da çete var, asla yükselmesini istemiyor.

Ben yavaş yavaş vedaya yaklaştım, satacağım gibi duruyor, çünkü bu parayla ayda 10 binin üzerinde faiz gelirim olacak, zararı geçtim, faizden de oluyoruz. ABV bizi bu duruma itenleri. Bin kere. Hakkımı da helal etmiyorum.

Dün İŞGYO kulelere gittim, oradan da bi bok olmaz, millet işyeri kapatıyo, öpseler oralar bir daha dolmaz. Dolsa da zaten bu eşşeği etkilemez.

Neleri hayal ettik, hiç biri bi boka yaramadı.

Sayfa 515/672 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •