Sayfa 566/672 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Ne oldu buna borsa kotundan attılarmı. Neler oluyor. İş c dün uçtu. Bu neredeyse eksi kapatacaktı. Bir bilen varsa yorum yazarsa sevinirim.
    Y. T. D

2. Bu kağıdın sahipleri nerede. Devlet el koydun diyincede hemen muhalefet sesler yükseliyor. Buyur her şey ortada. Herkes uzaya gitti. Biz hala aynı yerde otluyoruz. Hırsız bunlar.

3.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Bu kağıdın sahipleri nerede. Devlet el koydun diyincede hemen muhalefet sesler yükseliyor. Buyur her şey ortada. Herkes uzaya gitti. Biz hala aynı yerde otluyoruz. Hırsız bunlar.
    hem de nasıl hırsız
    ********ler

4. Endeksin 10 bin puan yükseldiği yerde tek kademe ileri gitmeyen hisse senedinin adı isgyo dur. Bu hissenin sahiplerini kutlamak lazım,

5. Arkadaşlar bu hırsızları kimse görmüyormu? Bunların dertleri nedir? İnsanlar güvenmiş yatırım yapmış. Suç mu? SPK ne işe yarar.Bimere, Cimere, spk, biste herkese şikayet ettik. Araştırıyoruz diyorlar. Anlamadım neyi araştırıyorlar. Her şey gözlerinin önünde.

6.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hırsızları kimse görmüyormu? Bunların dertleri nedir? İnsanlar güvenmiş yatırım yapmış. Suç mu? SPK ne işe yarar.Bimere, Cimere, spk, biste herkese şikayet ettik. Araştırıyoruz diyorlar. Anlamadım neyi araştırıyorlar. Her şey gözlerinin önünde.
    bu ülkede parayı bi kaptırmaya gör. Sonra böyle peşinden koşturursun işte. Zorum neydi de bu kahrolası firmaya yatırım yaptım 4 senedir kıvranıyorum

ABV versin bu şirketi yönetenleri de buna yatırım yapıp baskılayan ********leri de

neyde batan battı

7. Harami bunlar harami,sehem böyle kurulmuş malesef

8. Çıldırtırcasına baskılanıyor

el insaf artık ya el insaf

kahrolası şirket

Sayfa 566/672 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz