Sayfa 190/672 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. bu ayın başlarında KPMG adlı şirket iş kuleleri kule 3 te kiracı olarak (yanılmıyorsam 7-7,5 kat) kalmaya başladılar.
    kule 3 ün 3 te 2 si hala kiracı bekliyor. Umarım onlar da en kısa sürede kiralanır.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    şişik fiyatı ile topu topu 140 milyon TL değeri var. devede kulak sayılır. Böyle bir satınalımda hiç bir şey etkilenmez bence.
    140 milyon cope atilamaz. Aliyosa Ekgyo alsin ;)
    ISGYO kafayi kullanip Kanal Istanbul projesi icin pozisyon almali. Bu kadar oz sermaye ve bu kadar kar var ve yeni bir Istanbul kurulmak uzereyken devirip kasayi yatmamali!

3.  Alıntı Originally Posted by desertaxe Yazıyı Oku
    140 milyon cope atilamaz. Aliyosa Ekgyo alsin ;)
    ISGYO kafayi kullanip Kanal Istanbul projesi icin pozisyon almali. Bu kadar oz sermaye ve bu kadar kar var ve yeni bir Istanbul kurulmak uzereyken devirip kasayi yatmamali!
    1.40,' ı görsün başka bişey istemiyorum

4. en başından beri şahsım adına birleşmeyi destekledim, geri dönüp forumda baktığım zaman ilk bu konuya 2015 Aralık ayında değinmişim;

http://www.hisse.net/forum/showthrea...57939&page=173

Şimdi ise birleşmenin olamayacağını anlıyoruz, yazık! Konuya tekrardan fütüristik açıdan yaklaşmak istiyorum. TSGYO nun fiyatının defter değerine yaklaşması bana sadece malların defter değerinden satılacağını çağrıştırıyor. ISGYO nun Fındıklı ofislerine ve Tahir hana talip olmasını isterim (208 milyon), nakit parayla alımın yanı sıra TSKB merkez binasının Manzara Adalarda bulunan ofis kulelere geçmesi sağlanmalı. Fındıklıdaki bürolar ivedikle Otele cevirilip kiraya verilmeli. TSKB TSGYO nun tasviyesinden satılan hisselerinin getirisiyle İSGYO alarak kirasını hedge leyebilir. Unutulmamalıdırki, Türkiyedeki en iyi kiracı profili bankalar ve otellerdir!

Karşı bir tez olarakta, İş Portföyün yeni kurduğu gayrimenkul fonu Ataşehirde Tahincioğlundan yeni bir kule aldı. https://www.isportfoy.com.tr/tr/yatirim-fonu/ISZ/TRL Umarım Finans Merkezinin tam dibinde olan bu kuleye TSKB merkezi geçmez. Çok yazık olur!!

Saygılarımla...

5. alıntıdır. pd/dd tarihi düşük seviyede. Ama hala Yabancı ve emekli fonları deli gibi satıyorlar, sanki işgyo iflas edecek.

6.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    alıntıdır. pd/dd tarihi düşük seviyede. Ama hala Yabancı ve emekli fonları deli gibi satıyorlar, sanki işgyo iflas edecek.

İflas eder mi bilmiyorum ama tsgyo tarafından büyük bir gol yiyeceği anlaşılıyor. Bunu da görenler satıyor. Belki de bunlar iyi günleri kağıdın. Artık dile pelesenk olmuş bir pd dd sonrası bile ölmüş şirket gibi fiyat hareketleri var. Ytd.

7. İşgyonun bahtsızlığını işgyoda değil tsgyoda arayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    İflas eder mi bilmiyorum ama tsgyo tarafından büyük bir gol yiyeceği anlaşılıyor. Bunu da görenler satıyor. Belki de bunlar iyi günleri kağıdın. Artık dile pelesenk olmuş bir pd dd sonrası bile ölmüş şirket gibi fiyat hareketleri var. Ytd.
    TSGYO ile bu kagidin ne alakasi var aciklarsaniz memnun olurum,

Sayfa 190/672 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •