Sayfa 215/672 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Sanırım beklentimiz 2118 de vereceği temettü ve bedelsiz haberleri. Diğer haberler saman alevi gibi olacak sanki.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2. Yine dağıldı

3. Hacim artmış

4.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Sanırım beklentimiz 2118 de vereceği temettü ve bedelsiz haberleri. Diğer haberler saman alevi gibi olacak sanki.
    yanlışlıkla 2118 yazmışım. 2018 olacaktı.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5. Bugün en çok açığa satılanlar listesinde ilk 12 ye girmiş, 4 milyon 300bin küsür lot ile. Bana hiç inansırıcı gelmiyor, bir oyunlar dönüyo ama oyuncular çok büyük, en çok da finansman, iş yatırım, doyçe, ubs, ML, deniz, ak, gibi büyük kurumlarda iş yapıyorlar, ama ne kadar çok uğraşıyorlar bu kağıtla, inanılmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Bugün en çok açığa satılanlar listesinde ilk 12 ye girmiş, 4 milyon 300bin küsür lot ile. Bana hiç inansırıcı gelmiyor, bir oyunlar dönüyo ama oyuncular çok büyük, en çok da finansman, iş yatırım, doyçe, ubs, ML, deniz, ak, gibi büyük kurumlarda iş yapıyorlar, ama ne kadar çok uğraşıyorlar bu kağıtla, inanılmaz.

Çok dikkat çekici

Bu işin üstadı olmasam da böyle bir şeye ilk defa şahit oluyorum

Neden açığa satış yaparlar böyle

Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    satılanlar listesinde ilk 12 ye girmiş, 4 milyon 300bin küsür lot ile. Bana hiç inansırıcı gelmiyor, bir oyunlar dönüyo ama oyuncular çok büyük, en çok da finansman, iş yatırım, doyçe, ubs, ML, deniz, ak, gibi büyük kurumlarda iş yapıyorlar, ama ne kadar çok uğraşıyorlar bu kağıtla, inanılmaz.

Şimdi bu açığa satilan 4 milyon lot'un tekrar geriye konmak için alınması süresi açığa satış işlemi yapılan gün sonuna kadar mıydı yoksa bir sonraki günün seans kapanışına kadar mıydı acaba. Bir sonraki gün ise tekrar yüksek hacimli bir seans yaşanacak olabilmesi cerçevesinde; muhtemelen her zamanki gibi fiyatın çok dalgalanmaması mı gerekecektir acaba.

Eğer öyleyse yine vasat bir seans günü bizi bekliyor olacaktır, hele de endekse kar satışları gelirse arzulanan firsat yakalanmış ve istenen vole vurulmuş mu olacaktır acaba.
    Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by RAINBOW Yazıyı Oku
    Şimdi bu açığa satilan 4 milyon lot'un tekrar geriye konmak için alınması süresi açığa satış işlemi yapılan gün sonuna kadar mıydı yoksa bir sonraki günün seans kapanışına kadar mıydı acaba. Bir sonraki gün ise tekrar yüksek hacimli bir seans yaşanacak olabilir ve muhtemelen fiyatın çok dalgalanmaması mı gerekecektir acaba.
    ödünç piyasasının 1 yıl vadeye kadar çalışıyor diye biliyorum, ödünç veren ile yapılan anlaşma önemli...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 215/672 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •