Sayfa 221/672 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. YAZIK. SİZE GÜVENEN YATIRIMCIYI BU KADAR UCURUMA ATMAK DUNYA KURALLARIYLA BAGDASMAZ NE Mİ YAPACAKSINIZ ALIM YAPACAKSIN ALIM SAYIN CEO MAAS ALMAKLA OLMAZ YONETICILIK DAYIYACAKSIN KAMYONU SATININ HEPSINI ALIP % 5 de yukarı yapacaksın kı bır daha satamayacak ama nerde sende o yurek ve akıl SEN ANCA MAAŞ ALIRSIN BENDE SANA HARAM EDIYORUM HAKKIMI CEO KARDEŞ GARANTI BANKASI SATTIMI 3.5 MILYON AL HEPSINI 1.40 KADAR DA CIZ KI SENIN GUCLULUGUN BELLI OLSUN SANA KAFA TUTAMASIN ADAM

2.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    YAZIK. SİZE GÜVENEN YATIRIMCIYI BU KADAR UCURUMA ATMAK DUNYA KURALLARIYLA BAGDASMAZ NE Mİ YAPACAKSINIZ ALIM YAPACAKSIN ALIM SAYIN CEO MAAS ALMAKLA OLMAZ YONETICILIK DAYIYACAKSIN KAMYONU SATININ HEPSINI ALIP % 5 de yukarı yapacaksın kı bır daha satamayacak ama nerde sende o yurek ve akıl SEN ANCA MAAŞ ALIRSIN BENDE SANA HARAM EDIYORUM HAKKIMI CEO KARDEŞ GARANTI BANKASI SATTIMI 3.5 MILYON AL HEPSINI 1.40 KADAR DA CIZ KI SENIN GUCLULUGUN BELLI OLSUN SANA KAFA TUTAMASIN ADAM
    Noluyo yahu abv sizin noluyo

Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    bir de gelip emlak gyo formundan müşteri çağıranlara ne demeli.

sizin aklınıza uysaydık şu artış gününde yandım anam diyecektik.

yatırımcı tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by RAINBOW Yazıyı Oku
    Az önce EKGYO topiğinde paylaştığım düşüncelerim;

"""EKGYO'nun tahta fiyatının yakın geçmişteki çıldırtıcı tepkisizliği ile beraber an itibarı ile de sanki çok prim yapmış gibi 2.63'lü fiyatlara salınıverilişi, EKGYO gibi kurumsal şirkete güvenerek EKGYO hissesini sahiplenmiş ve uzun dönem boyunca haliyle kar etmeyi bekleyen küçük yatırımcılar için tabiiki sindirilmesi ve hazmedilmesi zor bir kavram kargaşası ve büyük bir hezimettir. Reel olarak da maddi olarak büyük zarardır.

Lakin kötünün de kötüsü bulunmaktadır. Yapısı ve kurumsallığı tibarı ile EKGYO'yu ve ISGYO'yu aynı kategoride değerlendirmek mümkündür. Kendim ile beraber bir çok küçük yatırımcı da EKGYO tahtasında yaşanan muzdaripliği İŞGYO tahtasında yaşamaktadır. Bu sebeple EKGYO topiğini kardeş topik olarak degerlendirdigimden her gün EKGYO'ya güvenen siz arkadaşların içler acısı paylaşımlarını da burada okumadan geçemem. En az bu EKGYO topiğindeki siz arkadaşlar kadar da üzülürüm ve kahır ederim.

Üstteki paragrafta belirttiğim gibi ISGYO'nun tahta fiyatı EKGYO tahta fiyatından daha da komik ve kahır edici seviyelerde işlem görmektedir.

An itibarı ile;

EKGYO 2.64 TL fiyat ile 0.85 P/DD'inden işlem görmektedir.

İŞGYO ise 1.33 tahta fiyatından 0.38 P/DD'inden işlem görmektedir.

Görüleceği üzere EKGYO tahtasındaki muzdariplik İŞGYO tahtasında ikiye katlanmış, yetmezmiş gibi fiyat daha da aşağıya salınmıştır.

Son yıllarda ekonomisinin dik durmasında ve büyümesinde inşaat sektörünün başrol oynadığı ülkemizin, İşi gücü inşaat olan borsaya açık iki dev kuruluşu olan EKGYO ve ISGYO'nun; kendilerine güvenerek birikimlerini değerlendirmiş borsadaki yatırımcılarını bu denli muzdarip etmeleri akla mantığa uymamaktadır.

Her iki şirketin tahta fiyatının da; en azından mağdur etmeyecek, acı ve işkence çektirmeyecek makul seviyelere gelmesi dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla."""

Sayın duygum09;

Hem EKGYO hem de İŞGYO topiğinde sadece bilgilendirme maksatlı paylaştığım yukarıdaki düşüncelerimi anlıyorum ki siz: "EKGYO topiğinden IŞGYO'ya müşteri çağırmak" niyetiyle paylaştığım yargısına vararak bunu da paylaşmışsınız.

Öncelikle kesinlikle öyle bir niyetim olmadığını ifade etmek isterim. Sadece iki kurumsal şirketin, kurumsal olmalarına rağmen yürek yakan tahta fiyatı trendlerinden dolayı yatırımcılar da yaratmış oldukları maddi mağduriyetlerden her ikisini de kıyaslayarak bahsetmek istedim.

Aksi taktirde ikisinin fiyatlarını horoz döğüşü gibi tokuşturarak müşteri çağırmak değildi niyetim.

Görüldüğü üzere yatırımcıyı zarar ettirmek hususunda iki kurumsal büyük şirket birbiriyle yarışmaktadır ve bu yarışta da PD/DD çerçevesinde İŞGYO EKGYO'ya bir tur bindirmiştir. Üstelik tur bindirmekle kalmayıp yine geride bırakmıştır. Bu nasıl kurumsallıktır. Onu ifade etmek istedim.

Bu görüşlerimi eğer siz yatırımcı çağırmak olarak değerlendirmiş iseniz yine de saygı duyarım. Algı meselesidir. Lakin öyle bir niyetim yoktur. Türkçenin cok geniş olan anlam yelpazesi bazen saf kalplilikle ortaya konulan düşüncelerde gayri ihtiyari aykırı algılar oluşturabilmektedir.

Sevgi ve saygılarımla.
    Son düzenleme : RAINBOW; 15-11-2017 saat: 12:53.
    Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by RAINBOW Yazıyı Oku

Sayın duygum09;

Hem EKGYO hem de İŞGYO topiğinde sadece bilgilendirme maksatlı paylaştığım yukarıdaki düşüncelerimi anlıyorum ki siz: "EKGYO topiğinden IŞGYO'ya müşteri çağırmak" niyetiyle paylaştığım yargısına vararak bunu da paylaşmışsınız.

Öncelikle kesinlikle öyle bir niyetim olmadığını ifade etmek isterim. Sadece iki kurumsal şirketin, kurumsal olmalarına rağmen yürek yakan tahta fiyatı trendlerinden dolayı yatırımcılar da yaratmış oldukları maddi mağduriyetlerden her ikisini de kıyaslayarak bahsetmek istedim.

Aksi taktirde ikisinin fiyatlarını horoz döğüşü gibi tokuşturarak müşteri çağırmak değildi niyetim.

Görüldüğü üzere yatırımcıyı zarar ettirmek hususunda iki kurumsal büyük şirket birbiriyle yarışmaktadır ve bu yarışta da PD/DD çerçevesinde İŞGYO EKGYO'ya bir tur bindirmiştir. Üstelik tur bindirmekle kalmayıp yine geride bırakmıştır. Bu nasıl kurumsallıktır. Onu ifade etmek istedim.

Bu görüşlerimi eğer siz yatırımcı çağırmak olarak değerlendirmiş iseniz yine de saygı duyarım. Algı meselesidir. Lakin öyle bir niyetim yoktur. Türkçenin cok geniş olan anlam yelpazesi bazen saf kalplilikle ortaya konulan düşüncelerde gayri ihtiyari aykırı algılar oluşturabilmektedir.

Sevgi ve saygılarımla.
    aman efendim ne demek, siz hiç saf birine benzemiyorsunuz. O saflık bize ait.

bu arada 1,29 satışa gelmiş, resmen satışa gelmiş.

siz EMGYO'da yazınca İŞ GYO açıkçası ilgimi çekmeye başladı.

Mali tablolarını filan hepsini inceledim, daha da inceliyorum.

İş GYO'yu çok beğeniyorum, ama iyi ki elimi çabuk tutup almamışım.

Sadece an itibariyle konuşuyorum, bundan sonraki seyri izleyip göreceğiz.

Yıllar itibariyle temettü veriyor mu? Ne kadar veriyor.

Yatırımcı tavsiyesi değildir.

5. kağıt cayır cayır yanıyor yahu. yahu ne suçumuz vardı. bütün para gitti. abv

6.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    kağıt cayır cayır yanıyor yahu. yahu ne suçumuz vardı. bütün para gitti. abv
    Kardan gitse neyse, anapara eridi, goz gore gore eridi.

her kademe buyuk zarar. Saglik olsun, toparlar geri deyip beklemekten baska care yok..

7. 1,29 u guzel sildiler,

birisi tek emirde 1,29'dan 850 bin lot aldi..

8. 1.20 mümkün değil dedik, oldu. Valla bu kağıt 1 olursa şaşırmam. ykd.

Sayfa 221/672 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •