Sayfa 11/82 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bu kağıtta ki tahtacıyla bi hırsız arasında zerre kadar fark yok.
    tanırmısınız sayın lokasyon?
    Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle...AMİN.

Alıntı Originally Posted by ARTEMİS Yazıyı Oku
    tanırmısınız sayın lokasyon?
    Hayır Abi endeksin geldiği rakamlar ortada pyasa yükselirken düşmesi ayrı endeks düşerken daha hızlı önden koşuyor tahtacının bilinçli bu hale getirdiği çok net belli geçtiğimiz günlerde Tektu bugün Metur ve Martı iyi primler yapmalarına rahmen truzim hisseleri utpya hiç aldırış etmiyor üst üste düşmeye devam ederken piskolojik olarakda can sıkıyor 4,92 gösterip geri en düşüklere basıyor böyle tahtamı olur bu tarz bi tahtada kazanç elde edebilmek bi tarafa piskolojik olarak sıkıntı yaşatıyor insanlara rezillik başkada bişe değil böyle kötü kağıtların borsada olmaması gerekir

3. arkadaşlar sakın satın almayın.spek aldırıyor ama sattırmıyor. kademelerinde sıkıntı var.uzak durun.

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. grafik benim hoşuma gitti ucuz hisse turzim şirketleri yukarı atak yapıyor yarın 132 tl binlik giriş yapacagım 5.5 dan satarım

5. grafik benim hoşuma gitti ucuz hisse turzim şirketleri yukarı atak yapıyor yarın 132 tl binlik giriş yapacagım 5.5 <- 6.00 arasıdan satarım

6. Bu ne saçma iş anlamadım 43 te iken 41 e satış verdim kendini 40 A çekti sattırmadı

7. Daha ne istiyorsun bak bugün 90 a ver

8.  Alıntı Originally Posted by ARTEMİS Yazıyı Oku
    Daha ne istiyorsun bak bugün 90 a ver
    Dün Beni biran strese soktu iptal ettim hepsini bugün sattım

Sayfa 11/82 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz