Sayfa 12/82 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Bu şirketi alıp satan kimse yokmu burada
    Acaba

2. Vira bismillah.
    Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle...AMİN.

3. Yorum yok mu

4. 26.08.2014 tarihinde yapmış olduğumuz özel durum açıklaması ile kamuoyu ile paylaştığımız, Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zekai DURSUN ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Ayşe Gül KARACA ' nın haklarında bulunulan suç duyurusu için verilen "takipsizlik kararına itirazın reddi" kararının Yargıtay tarafından bozulduğu kendilerine tebliğ edilmiştir. İlk duruşma 11.07.2018 tarihinde Ankara 3.Asliye Ceza Mahkemesinde yapılacaktır. Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz. )

UTPYA Konsolide 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -16418145 Ana Ortaklık Payları: -16423202

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Enerji Günlüğü - Utopya Turizm, Isparta'da 4 MW'lık Narlı HES'i işleten Isparta Elektrik Üretim A.Ş.'nin satışına karar verdi.

Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret A.Ş., yüzde 99 hissedarı olduğu Isparta Elektrik Üretim A.Ş. nin satışına karar verdiğini açıkladı.

Açıklamada, ‪irketimiz Yönetim Kurulu 20.12.2017 tarihinde Şirket Merkezinde toplanarak, Şirketimizin % 99 oranında hissedarı olduğu Isparta Elektrik Üretim A.Ş.’nin satışına karar vermiştir. Şirketimiz Isparta Elektrik Üretim A.Ş.’nin 10.000.000 TL ödenmiş sermayesinde 9.900.000 TL paya sahip bulunmaktadır. Bu konuda potansiyel alıcılar ile görüşmeler yapmak için Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Nejat Recai Dursun'a yetki verilmiştir." denildi.

5 AY OLDU TIK YOK!!!
    Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle...AMİN.

7. 5.50 lerden 2.75' e, 1,5 ayda tam yüzde 50 düşmüş bu gün endeks 3 bin puanı aştı çıkış kararını hala veremedi patron

8. UTPYA ütopik bir hisse

ytd.

Sayfa 12/82 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •