Sayfa 147/199 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1.  Alıntı Originally Posted by yakamoz Yazıyı Oku
    Tavann beklioxz ytd

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by gris Yazıyı Oku
    birleşme kararı kesinleşti, hisse fiyatı düştü. ne iş anlamadım?
    Bugünki işlemler 1.64.73 tabi değil. Oyüzden bugünkü işlemler kitleme işlemleri. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by yakamoz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar birleşmeye kadar öieyhi 0.49 0.50. Usasi 0.36 çekecekler gibime gelii o dengeeeleme mi yapacaklar ytd

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    😁😁😁

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bugünki işlemler 1.64.73 tabi değil. Oyüzden bugünkü işlemler kitleme işlemleri. Ytd
    yükselmeyi geçtim bari düşmeseydi.

4. Bir ay sonrasına birleşme olur gibi. Usaş da büyük olasılık o zamana kadar 0.90 ları görebilir. İeyho içinde 0.50 i üzeri tutunacaktır diye düşünüyorum. Bugün için bir düzeltme söz konusu arkadaşlar. Ytd.

5. İeyho 50 krs olsa usas 80 kuruş değerindedir.
    Usas ieyho göre daha güvenli limandır.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. HİSSE : USAS
    SAAT : 14.08.2017 17:24:15

KAP: USAS [ ] USAS YATIRIMLAR HOLDING A.S. HERHANGI BIR OTORITEYE MALI TABLO VERILMESI

ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/625254 DOSYALAR: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/EK-INDIR/4028...5DE117EFBB6DAD HERHANGI BIR OTORITEYE MALI TABLO VERILMESI 2017-08-14 DIL SECIMI DIL SECIMI TURKCE INGILIZCE YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? HAYIR (NO) YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? HAYIR (NO) KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN ACIKLAMANIN TARIHI - YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? HAYIR (NO) BILDIRIM ICERIGI MALI TABLONUN HESAP DONEMI 01.01.2017 - 30.06.2017 MALI TABLONUN VERILDIGI OTORITE BUYUK MUKELLEFLER VERGI DAIRESI MALI TABLONUN VERILME NEDENI 2017 YILI 2. DONEM GECICI VERGI BEYANNAMESI MALI TABLONUN VERILME TARIHI 2017-08-14 ACIKLAMALAR EK ACIKLAMA SIRKETIMIZIN 01.01.2017-30.06.2017 HESAP DONEMINE ILISKIN GECICI VERGI BEYANNAMESI EKINDE VERGI DAIRESI``NE SUNULAN, SERMAYE PIYASASI MEVZUATINA GORE DUZENLENMEMIS GELIR TABLOMUZ EKLI PDF DOSYASINDA SUNULMAKTADIR. SAYGILARIMIZLA, USAS YATIRIMLAR HOLDING A.S.

KAP: IEYHO [USAS ] ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING A.S. BIRLESME ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM

ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/625234 BIRLESME ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM OZET BILGI BIRLESME ISLEMINE ILISKIN OLAGANUSTU GENEL KURUL SONUCU YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI ? EVET YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI ? HAYIR YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI ? HAYIR ILGILI SIRKETLER USAS YONETIM KURULU KARAR TARIHI 07.06.2016 BIRLESME YONTEMI DEVRALMA SEKLINDE BIRLESME BIRLESMEYE ESAS FINANSAL TABLO TARIHI 31.12.2016 PARA BIRIMI TRY DEVRALINAN SIRKET BORSA``DA ISLEM GOREN/BORSA``DA ISLEM GORMEYEN PAY DEGISIM ORANI ORTAKLARINA VERILECEK PAY GRUBU ORTAKLARINA VERILECEK PAYLARIN NEVI USAS YATIRIMLAR HOLDING A.S. BORSA DA ISLEM GOREN 1,6473 B GRUBU HAMILINE PAY GRUP BILGILERI MEVCUT SERMAYE BIRLESME NEDENIYLE ARTIRILACAK SERMAYE TUTARI (TL) AZALTILACAK SERMAYE TUTARI (TL) ULASILACAK SERMAYE BIRLESME NEDENIYLE VERILECEK MENKUL KIYMET ISIN BILGILERI A GRUBU, ISLEM GORMUYOR, TREMTEK00039 2.561.724,9 2.561.724,9 B GRUBU, IEYHO, TRAMTEKS91B0 283.559.539,31 257.474.469 541.034.008,31 B GRUBU, IEYHO, TRAMTEKS91B0 MEVCUT SERMAYE BIRLESME NEDENIYLE ARTIRILACAK SERMAYE TUTARI (TL) AZALTILACAK SERMAYE TUTARI (TL) ULASILACAK SERMAYE TOPLAM 286.121.264,21 TL 257.474.469 TL 0 TL 543.595.733,21 TL BIRLESMEYE ILISKIN SPK BASVURU TARIHI 24.03.2017 BIRLESMEYE ILISKIN SPK BASVURU SONUCU ONAY BIRLESMEYE ILISKIN SPK ONAY TARIHI 07.07.2017 KONUNUN GUNDEMDE YER ALDIGI GENEL KURUL TARIHI 14.08.2017 GENEL KURUL‘DA BIRLESME KONUSU GORUSULDU MU ? KABUL EDILDI MI ? KABUL EDILDI EK ACIKLAMALAR ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING ANONIM SIRKETI``NIN BU GUN YAPILAN OLAGANUSTU GENEL KURUL TOPLANTISINDA USAS YATIRIMLAR HOLDING A.S.``NIN TUM AKTIF VE PASIFININ BIR BUTUN HALINDE SIRKETIMIZ TARAFINDAN `DEVIR ALINMASI` VE TASFIYESIZ SONA ERMESI (INFISAHI) SURETIYLE SIRKETIMIZ BUNYESINDE BIRLESILMESI ISLEMININ, BU KAPSAMDA YONETIM KURULUMUZCA HAZIRLANAN BIRLESME SOZLESMESININ VE ISBU BIRLESME NEDENIYLE SIRKETIMIZ ESAS SOZLESMESI``NIN `SIRKETIN SERMAYESI, SERMAYE PAYLARI VE PAY SENETLERI` BASLIKLI 6``INCI MADDESININ SERMAYE PIYASASI KURULU``NDAN VE GUMRUK VE TICARET BAKANLIGI IC TICARET GENEL MUDURLUGU``NDEN IZIN ALINDIGI EKTEKI SEKLINDE DEGISTIRILMESI ELEKTRONIK VE FIZIKI ORTAMDA YAPILAN OYLAMA ILE 602,195 ADET RED OYUNA KARSILIK 87.595.849,834 ADET KABUL OYU OLMAK UZERE OY COKLUGU ILE KABUL EDILMISTIR. SAYGILARIMIZLA, ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING A.S. YUKARIDAKI ACIKLAMALARIMIZIN, SERMAYE PIYASASI KURULU‘NUN YURURLUKTEKI OZEL DURUMLAR TEBLIGINDE YER ALAN ESASLARA UYGUN OLDUGUNU, BU KONUDA/KONULARDA TARAFIMIZA ULASAN BILGILERI TAM OLARAK YANSITTIGINI, BILGILERIN DEFTER, KAYIT VE BELGELERIMIZE UYGUN OLDUGUNU, KONUYLA ILGILI BILGILERI TAM VE DOGRU OLARAK ELDE ETMEK ICIN GEREKLI TUM CABALARI GOSTERDIGIMIZI VE YAPILAN BU ACIKLAMALARDAN SORUMLU OLDUGUMUZU BEYAN EDERIZ.

USAS`IN VERGI DAIRESINE SUNULAN 2017 YILI 6 AYLIK ZARARI 72.116 TL

***ACIKLANAN KAR/ZARAR RAKAMI GECICI VERGI BEYANNAMESI`DEKI TABLODA YER ALMAKTADIR. TABLO SPK MEVZUATINA UYGUN HAZIRLANMAMISTIR. SPK MEVZUATINA UYGUN RAKAMLAR AYRICA ACIKLANMAKTADIR.***

Saygılarımızla,

7.  Alıntı Originally Posted by hamza87 Yazıyı Oku
    Bir ay sonrasına birleşme olur gibi. Usaş da büyük olasılık o zamana kadar 0.90 ları görebilir. İeyho içinde 0.50 i üzeri tutunacaktır diye düşünüyorum. Bugün için bir düzeltme söz konusu arkadaşlar. Ytd.
    Size katılıyorum sayın hamza

8.  Alıntı Originally Posted by hamza87 Yazıyı Oku
    Bir ay sonrasına birleşme olur gibi. Usaş da büyük olasılık o zamana kadar 0.90 ları görebilir. İeyho içinde 0.50 i üzeri tutunacaktır diye düşünüyorum. Bugün için bir düzeltme söz konusu arkadaşlar. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Size katılıyorum sayın hamza

Ben size katılmıyorum. belki ieyho bu aşamadan sonra geri gelebilir ama usaş 0.90 ları görmesi için bir sebep göremiyorum. birleşme kararı alındı. bundan sonra uşaşı kaçtan alırsanız alın birebir ieyho hissesi ile değişim olur. yani uşaş alanlar zarar eder. Bundan sonra. ytd.

Sayfa 147/199 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •