Sayfa 5/199 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 33 - 40 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. usasuntitled.png

duran kardeşimin isteği üzerine yayınlanmıştır.ieyho formunda etik olmıyacagından dolayı usasın kendi sayfasında paylaştım.bariz görülen bir şey varki üçgenlerin son kesişme noktasından sonra bir çıkış yaşandığıdır. y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by Hagi2014 Yazıyı Oku
    Usas ta rizayi tek sikistiran sey cemasin yuzde 76 sinin sahibi olmasi sonucta usas cemasi 1.54 kurusa aldi cemas su anda altin gibi spk da siki takipte yoksa riza cemas hisselerini coktan zararina satmis borsadan toplamisti ama spk izin vermedi cemasi burut takasa aliverdi islem yapan bir kac kisiyi yasakladi eski spk olsa riza usasin cemaslari coktan satmisti ama yapamadi cemaslar usas ta kaldi su an .038 e usas alinca cemasin da yuzde 76 sina ortak oluyoruz ytddddd
    Buraya gelmissen bu kagit iflah olmaz.0.40-0.41 arasi gelip ovmeye başladiginda belliydi düşeceği. Sen düz tabansin galiba.bi gunde dedigin çıksın be.bu arada seni gs 'deki yazılar indan taniyorum

Sent from my GT-I9300 using hisse.net mobile app

3.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    usasuntitled.png

duran kardeşimin isteği üzerine yayınlanmıştır.ieyho formunda etik olmıyacagından dolayı usasın kendi sayfasında paylaştım.bariz görülen bir şey varki üçgenlerin son kesişme noktasından sonra bir çıkış yaşandığıdır. y.t.d.
    sağol kalvin dostum emeğine sağlık

4. cefaks eğer mümkünse son durumda kimde ne kadar hisse var resim paylaşırmısın.
    birde deneyimli arkadaşalrdan sonraki süreç için yorum bekliyoruz, bundan sonra neler olabilir?

son bir ayda alanlar

satanlar

8. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Sayfa 5/199 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •