Sayfa 145/486 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. neyse bir ya da iki ay kadar burdayız, hedefimiz gerçekleşmezse basıp gidicez yapıcak bi şey yok

CASPER_VIA_E1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilançoyu görmek lazım en azından. Zararda olan arkadaşlar bence kağıt ederinin çok altında ama patron falan demişler onu bilemem..
    Geçer gider herkes, hikayelerdir geriye kalan...

3. hedefim 3.2, gelince satarım, gelmezse can sağlığı napalım,sabredicez artık,

4. Altı üstü bomboş kağıt 300 bin tl hacimle yüzde 3 düşüyor

SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Haysiyetsiz bir aile haysiyet bir hisse çok normal. 5 de olsa 6 da olsa bu değişmez.kar ettiğime bile sevinemiyorum o kadar nefret ettim iğrenç nefislerinden.

6. 3 tl den buraya fiyatı getirdi.mal alamamış tek aldığı şey babayı almış.

7. Şu işkembeden sallayan, klavye başında mafya normalde sadece osuruk olan çok bilmiş teknik analizci olduğunu sanan densizler nerede.
    Bokunda boğulmaya az kaldı dediğim yer 2,65 ti. Altında kapatmadı. Kapatır mı kapatır, işkembeden sallamaya, zar atıp yüzde elliye kahramanlık yapmaya gerek yok.
    Ama hep söylüyorum :Buradaki artist artık herkimse adam olamamış, kocaman bir GAZMAN. Gittiği yol, yol değil, ona haddini bildirecek birilerinin çıkmaması da konunun en ilginç yeri!

8. ben her şeye rağmen umutluyum bugün 2,6 desteği iyi çalıştı, bundan sonra yön yukarı diye düşünüyorum, en azından umut ediyorum, mum çubuğunu yorumlarsak hamile boğa oluşmuş gibi, tabi hiç bir veri kesin bilgi vermez, 2.83 maliyetle girmiştim bakalım nereyi görücez, forumdakilere sorum bilanço beklentiniz nedir?

Sayfa 145/486 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •