Sayfa 173/486 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Yine kurufasulyeyi fazla kaçırmışın ama sana Gazman lakabı bile çok bol geliyor;sana bundan sonra Zırto diyelim mi?

2. Ona en güzel lakap mal bence.hayatımda bunun kadar boktan tahta yapan spek görmedim.bildiği tekşey satış kademesi doldurmak.geri zekalı halen hisse satacağımı düşünüyor mal oğlu mal.tahtadakileri bile tanımıyor salak.ky bazıları 72 den ver 67-68 den yerine koy yapıyor bunu bile engelleyemiyor.2-3 bin lota ders veremiyor bize mi verecek bu mal.

3. Sana bir lot satarsam ........ olayım.bu lotlar senin ta ........ az kaldı bekle.ahlakını,şerefini,haysiyetini

Bundan sonraki hareketler 3.çeyrek bilanço beklentileri çerçevesinde olacaktır.
    En azından 2.çeyrek performansın tekrarında bile bu fiyatlarda tutmak mümkün olmayacaktır.
    Benim için baz seviye 75 milyon satış 14 milyon civarı faaliyet karı.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bundan sonraki hareketler 3.çeyrek bilanço beklentileri çerçevesinde olacaktır.
    En azından 2.çeyrek performansın tekrarında bile bu fiyatlarda tutmak mümkün olmayacaktır.
    Benim için baz seviye 75 milyon satış 14 milyon civarı faaliyet karı.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Türkiye Hazır Beton Birliği faaliyet raporunda 3. çeyrekte inşaat sektöründe büyüme olduğu belirtilmiş.

''18 Eyl 2017 - İnşaat Sektörü 3. Çeyrekte Yükselişini Sürdürüyor. Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay düzenli olarak hazırladığı ve sektördeki faaliyet, ...''

Buradan hareketle 3. Çeyrek bilançomuzda, en azından 2. çeyrek seviyelerinde olabileceği sonucunu çıkarabiliriz.

(Yatırım Tavsiyesi İçermez)

6. Mal mı bekliyon Zırto!Bekle yavrum bekle!İlla ki birileri o satışdaki mallarını çarpacaktır!Senden spekülatör değil olsa olsa 3.sınıf komedyen olur!

7. Ben annesini merak ediyorum bunun keşke doğurmasaydın teyzecim.böyle bir yaratık dünyaya hiç gelmemiş olurdu.sanada yazık bu yaratığa kızan sana küfrediyor ana ne yapacaksın böyle ....... var maalesef

8. Arkadaşlar bilançoyada fazla güvenmeyin sonuçta bunlar hırsız biliyorsunuz.Sende spek efendi o çakal patronuna söyle 2,00 de olsa 2,40 da olsa size mal yok.artık daha fazla insanlar .....üyle gülmesinler biraz az kazanalım de maymuna.

Sayfa 173/486 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •