Sayfa 183/486 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. İnsanoğlu en kıymetli en değerli varlık olarak yaratılmış ama bu adamdan midem bulanıyor.içimden azıcık iyi niyetli bir düşünce geçiremiyorum böyle pislikler için.

3. TEMMUZ AGUSTOS EYLÜL deki satışları 70-73 milyon arası ve 9 aylık satışları 205-210 milyon arası olursa net karı yorumlayacak olurmu acaba.

Alıntı Originally Posted by FERİKÖY Yazıyı Oku
    TEMMUZ AGUSTOS EYLÜL deki satışları 70-73 milyon arası ve 9 aylık satışları 205-210 milyon arası olursa net karı yorumlayacak olurmu acaba.
    Beklentimizin bu rakamın üzerinde fakat bu rakamlar üzerinden hesap yapmak mantıklı. Hüsrana uğramamak açısından .
    13 milyon civarı faaliyet karı elde eder. Net kar yorumu bana mantıklı gelmiyor. Bu kadar borçlu bir şirketin faaliyet karı ediyor olması daha önemli.
    Şirketin borç ödeme gücünü göstermesi açısından önemli.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...23#post1160323
    Haftalık Hisse Yarışmamızda yeni hafta tahminlerini almaya başladık.
    Kurallara uygun 3 hisse seçin hem linke hem topiğe yazın bir hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Enerji Bakanı Berat Albayrak doğalgazda depolama kapasitesindeki artışla birlikte Türkiye nin doğalgaz pazarında önemli bir oyuncu olduğunu ve bunun önümüzdeki dönemde doğalgaz fiyatlarında indirimleri getirebileceğini belirtti.

Olası bir indirim sanayi şirketleri için olumlu olarak değerlendirilebilirken en fazla çimento (ADANA, BOLUC, AKCNS, CIMSA), cam (TRKCM, SODA, ANACM), seramik (USAK, EGSER), elektrik üretim şirketleri (SAHOL iştiraki Enerjisa, AKSEN, AKENR) ile Tüpraş ı olumlu etkileyecektir.

Sen pek güvenme derim. Ekonomi çok kötü gidiyor. Eğer orada öyle bir marj oluşursa onu vergi olarak alırlar. Yedirmezler yani.
    Son dönem dikkat edersen her şeye yükleniyorlar.
    Eskiden mazot benzinin yarı fiyatı idi.
    Benzinde fiyat gırtlağa gelince mazota dayadilar vergiyi.
    Mazot 5-benzin 5.5 oldu.
    Ticaretin tarımın mazota dayalı olduğunu düşünürseniz bu politika da çöker

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. SAVŞ DEMEK VERGİ DEMEK. hükümet hem ortadoguda savaş yürütecek hem de içeride refah artacak kardeşim biz ABD miyiz adamlar tüm dünyayı sömürerek yürüttükleri savaşları fnanse ediyorlar

Sayfa 183/486 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •