Sayfa 193/486 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    O masayıda doktoruda ailesinide sülalesinide ahlaksız,şerefi satılık,kansız,hırsız,pislik maalesef hastalık değil kanı bozuk
    Evet, galiba haklısınız. 5 gündür sürekli düşen bir tahta. Bu hastayı kimse kurtaramaz. Tepki bile vermiyor. Bu hasta ameliyat masasında kalacak gibi. Bunun gözü toprakta. Şimdiden Allah rahmet eylesin.
    Hoşçakalın.

2.  Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    O masayıda doktoruda ailesinide sülalesinide ahlaksız,şerefi satılık,kansız,hırsız,pislik maalesef hastalık değil kanı bozuk
    sayın justjust daha önce yazdım tesadüfen bilanço öncesi bir kaç lot aldım baktım düştü bilanço sonrası aklıma sizin söyledikleriniz geldi ,,ağzınıza sağlık tercuman oldunuz ,, attım kenara duruyor yeri gelince tekar üstüne ekleriz,,herkese sabır tercumanlığınız için teşekkürler,,

3. Şu an güç gösterisi yapıyor arkadaş.buyur sahne senin.sen her türlü riski göze aldıysan ben çoktan aldım.görelim ey mi yaman bey mi?senin kanın bozuk baştan kaybediyorsun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Sayin MedwiG birde yorumlarsanız çok güzel olur😑

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Neler yapiyo bu amcam yahuuuu

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. justjust ne oldu bilader, pek sesiniz çıkmıyor. oğuzçetin ve senin pek sesin çıkmıyor. yoksa görev tamamlandı mı? değerli yorumları bekliyoruz. bu cenaze kaçta durur sizce efendim.

8. Kim bilir ?! Belki 2.80 lerden açığa satış yapıp, burada günlerdir ah,vah diye küfür edip de daha da düşmesini isteyenler de vardır. Neler görmedik ki bu borsada.

Sayfa 193/486 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •