Sayfa 194/486 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    justjust ne oldu bilader, pek sesiniz çıkmıyor. oğuzçetin ve senin pek sesin çıkmıyor. yoksa görev tamamlandı mı? değerli yorumları bekliyoruz. bu cenaze kaçta durur sizce efendim.
    Sen soytarı mısın?Geçen cevap yazdım,anlaman da kıt herhalde!Mercimek kadar beyinle,sağa sola pislik atmayı bırak da adam olmaya çalış.Klavyenin başına oturup oraya,buraya bulaşmak karakter zafiyeti ve ********liktir.Ayrıca ben değil sen görevli gibisin!Eğer öyleysen,sahibine söyle satmam,düştükçe de alırım.Bir daha da benim adımı anma bu satırlarda.

2.  Alıntı Originally Posted by traderage Yazıyı Oku
    Kim bilir ?! Belki 2.80 lerden açığa satış yapıp, burada günlerdir ah,vah diye küfür edip de daha da düşmesini isteyenler de vardır. Neler görmedik ki bu borsada.
    ben düşmesini istiyorum. ne var bunda. çıkmasını isteyenler kadar düşmesini isteyenlerin de istegi makul. justjust buradan açık açık uyardı bilançoyu kullanıp aşağı sert yap pa bi lir. ben bu uyarıyı dikkate aldım çıkmtım. şimdide 2,13 den bir miktar aldım ancak buyük oranda hala beklemedeyim

Arkadaşlar gerginliğe gerek yok.
    Bir hisse gereğinden fazla düştü mü forumda da gereksiz bir gerginlik ve suçlamalar oluyor.
    Ben şahsen bu düşüşün sebebini hisse bazlı görmüyorum .
    Sanki gizli bir tehlike (aslında herkes biliyor) sadece borsanın değil piyasaların genelinin üzerinde geziyor.
    Bknz. Döviz, Faiz, Borsa ..
    Tmm Uşak beklentinin altında bilanço açıkladı . Peki bende DGKLB de var, iyi ötesi süper süper bilanço açıkladı. O da tepe aşağı geldi.
    Tüm bu olanları gözden geçirince özellikle finansal risk taşıyan borçlu şirketler önde olmak üzere düşmesi pek anlamsız olmasa gerek.
    Bu ay sonu her şey netlesir.
    Ben daha vahim tablolar olmasından korkmuyor değilim.

Benim tahminim mahkemeden ters bir karar çıkmaz, mahkeme ötelenir, piyasalar en azından yataya döner.
    Ne düşüşler gördük biz borsada, bu da gelir geçer.
    Kimseyi kırmaya değmez.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar gerginliğe gerek yok.
    Bir hisse gereğinden fazla düştü mü forumda da gereksiz bir gerginlik ve suçlamalar oluyor.
    Ben şahsen bu düşüşün sebebini hisse bazlı görmüyorum .
    Sanki gizli bir tehlike (aslında herkes biliyor) sadece borsanın değil piyasaların genelinin üzerinde geziyor.
    Bknz. Döviz, Faiz, Borsa ..
    Tmm Uşak beklentinin altında bilanço açıkladı . Peki bende DGKLB de var, iyi ötesi süper süper bilanço açıkladı. O da tepe aşağı geldi.
    Tüm bu olanları gözden geçirince özellikle finansal risk taşıyan borçlu şirketler önde olmak üzere düşmesi pek anlamsız olmasa gerek.
    Bu ay sonu her şey netlesir.
    Ben daha vahim tablolar olmasından korkmuyor değilim.

Benim tahminim mahkemeden ters bir karar çıkmaz, mahkeme ötelenir, piyasalar en azından yataya döner.
    Ne düşüşler gördük biz borsada, bu da gelir geçer.
    Kimseyi kırmaya değmez.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok arkadaşım,gerginlik felan yok;değişik kimlikler altında ajanlık yapmaya çalışan aklı kıt parazitler var.Durduk yerde bulaşan pisliklere cevap vermeyelim mi?

5. Oğuzçetin yazdığımı okuyup anlayamayacak derecede embesil olan sensin. Bende de penis var ama her önüme gelene göstermiyorum. Burada konu bilinçli ya da bilinçsizce (gerzekçe yani) yorumlar yaparak tüm ky'yi etkileme olayıdır. Ne oldu, küfürler-satmıyorum mavraları.... Bu forumda durmadan ''satmıyorum-benden bir lot alamazsın-ahaaa bunu alırsınnnn...'' türü cümleler insanlara ''ben satmıyorum, siz de satmayın'' yönlendirmesi yapar. Bu arada bi realite var, o da şu ki, kimse kolay kolay patronla ya da spekle sidik yarıştıramaz. Adamı rezil de ederler, vezir de...
    Yine ayrıca belirtmekte fayda var ki, üreterek, büyüyerek değil de; bilanço oyunları ile, spekülatif hareketlerle ky'nin küçük birikimlerine göz dikenin Allah belasını versin. Ölüm de var... Cemaş'ıda zamanında 17-18 liraya çıkarıp 50 kuruşa düşürdüler. O zaman da gerzekler, ''bi lot alamazsın, ahaaa bunu alırsın'' tarzı zırvalar söylüyorlardı ve birçok insan bundan etkilenip parmak-kol kesmedi, kellesi gitti.
    Konunun özü şu, burası küfür forumu değil. En aciz insan klavye başından küfredendir. Uşak'ın patron hissesi olduğu belli. Kaybedince çok üzülecek adam gider bist 30-50 hissesi alır. Açıyorsun forumu, küfür hakaret, dolaylı yönlendirme (kasıtlı ya da kasıtsız)....
    Bilanço analizi yok, teknik analiz yok, geleceğe dair öngörü yok. VARSA YOKSA, KÜFÜR HAKARET.

6.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    Oğuzçetin yazdığımı okuyup anlayamayacak derecede embesil olan sensin. Bende de penis var ama her önüme gelene göstermiyorum. Burada konu bilinçli ya da bilinçsizce (gerzekçe yani) yorumlar yaparak tüm ky'yi etkileme olayıdır. Ne oldu, küfürler-satmıyorum mavraları.... Bu forumda durmadan ''satmıyorum-benden bir lot alamazsın-ahaaa bunu alırsınnnn...'' türü cümleler insanlara ''ben satmıyorum, siz de satmayın'' yönlendirmesi yapar. Bu arada bi realite var, o da şu ki, kimse kolay kolay patronla ya da spekle sidik yarıştıramaz. Adamı rezil de ederler, vezir de...
    Yine ayrıca belirtmekte fayda var ki, üreterek, büyüyerek değil de; bilanço oyunları ile, spekülatif hareketlerle ky'nin küçük birikimlerine göz dikenin Allah belasını versin. Ölüm de var... Cemaş'ıda zamanında 17-18 liraya çıkarıp 50 kuruşa düşürdüler. O zaman da gerzekler, ''bi lot alamazsın, ahaaa bunu alırsın'' tarzı zırvalar söylüyorlardı ve birçok insan bundan etkilenip parmak-kol kesmedi, kellesi gitti.
    Konunun özü şu, burası küfür forumu değil. En aciz insan klavye başından küfredendir. Uşak'ın patron hissesi olduğu belli. Kaybedince çok üzülecek adam gider bist 30-50 hissesi alır. Açıyorsun forumu, küfür hakaret, dolaylı yönlendirme (kasıtlı ya da kasıtsız)....
    Bilanço analizi yok, teknik analiz yok, geleceğe dair öngörü yok. VARSA YOKSA, KÜFÜR HAKARET.
    Sen harbiden geri zekalı bir müptezelsin.Benim hangi yazımda küfür var be embesil.Burada fiyat verip,boş atıp dolu tutmaya çalışan yorumlar değil de benim tahtada spekülasyon var demem mi dokundu sana.Dediğim gibi sen ya kara cahilsin ya da görevlisin.Ama her ne halt olursan ol bana bulaşma.Klavyenin başında artistlik yapma.Hadi başka kapıya.

Yılbaşından bugüne..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Geçende yazmıştım Uşak spekülatif bir hisse ortaklardan biri uzunca bir zqman sabırla hisseleri diplerden toplar 1-2-3 sene farketmez.Şirket faaldir.ihracat bağlantıları olup orta halli bir şirket.Gelelim ortak hissenin gerçek değerini bildiğinde toplar sonra aracı kurum vasıtasıyla yukarı taşır.O sıralar olumlu haberler arka arkaya gelir.Zirveye çıkınca malı kilitler Geçen ki opetasyonda 16 liraya çıkıp 6 lirada dip yaptı esas dağıtım taban bozulup 6-9 arası verildi.Derken 3 liralar ve arkasından bir befelli ile 2 liralara indi.4-5 senede bir operasyon olur yakalarsan deli kazanırsın zirveden girmişsen uzun vadeli olursun.Şirket batak falan değildir.yani naylon 2-3 masa sandalye şirketi değil.Sabreden alım yeri iyi olacak şekilde alınabilir.Alım yeri mi buralar da dip olabilir 1-2 lira arası da.Ortam ve duruma bakar.Elinde olan bekler.baya oldu operasyon yiyeli ortak tamam mal yeter derse düğmeye basar.Ha hangi aracı kurumdan kimin üzerinde alıyor ??? Belli değil..

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Sayfa 194/486 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •