Sayfa 216/486 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    Aynen... Üretimi karlılığı olan süper bi şirket. Ama patronu- speği berbat. Emsal seramikçilere göre 5-6 olması lazım bence. Şahsi fikrim
    aynı performansa sahiip olmayan ege 4.80 lerde. hepsinden iyisi kutpo 7 tl oldu. bunlara nazaran ucuz kalan ise uşak. bazen ilgi geç gelir. ama eninde sonunda o ilgi gelir ve alıcılar ile fiyatı olması gereken yere çeker.

2. Nasıl 5 6 olması gerek.milleti yanlış yönlendirmeyelim lütfen.yaptigin hesabı anlat da anlayalim ne ile neyi çarptı da 5 6 olması lazım diyorsun

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sahibsiza Yazıyı Oku
    Burası nasıl bi topik kimse birşey yazmazmi üstadlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    340a gideceğini umıt ediyorum..belkide bilanço ile gider...kendimce nacizane fikrimdir..ytd değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by trumbler1 Yazıyı Oku
    Nasıl 5 6 olması gerek.milleti yanlış yönlendirmeyelim lütfen.yaptigin hesabı anlat da anlayalim ne ile neyi çarptı da 5 6 olması lazım diyorsun

DİKKAT ALINTIDIR !!!
    uşak seramik piyasa değeri 105 milyon / 32 milyon faaliyet kar(9 aylık)= 3.28 yıl
    ege seramik piyasa değeri 343 milyon /50 milyon faaliyet karı(9 aylık)= 6.86 yıl
    kuthya prsln piyasa değeri 272 milyon / 33 milyon faaliyet karı (9 aylık)=8.24 yıl
    görüldüğü gibi şieket aynı sektördeki emsallere göre 2 kattan fazla ucuz tek sorun finansal giderler ciro artışı ve borç azalışı diğer şiketlerle eşit değerlemelere ulaşacaktır beklentim.
    En çok kar hisse kendi Klasmanında....

5. Bakın borç azalsa zaten mükemmel hisse.ama şu anda finansman giderleri hala yüksek.yazin 800 bin kar etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Burda kimse kalmamış, vaziyet onu gösteriyor.

8. hissede heyecanlı ve de günlükçü küçük yatırımcı kalmadı. sadece 1tl civarında yüklü pozisyon taşıyan birkaç küçük yatırımcı kaldı. onlar da artık foruma takılmıyorlar. büyük yatırımcı da inadına onları dökmeye çalışıyor ancak onların malıyeti çok düşük ve inatçı olduklarından onlar dökülmüyor. bir tarafın inadı kırılmak üzeredir. bakalım görecegiz

Sayfa 216/486 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •