Sayfa 221/486 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Başka bir forumda usak için yazılmış bir beddua dikkatimi çekti. Burada paylaşayım dedim. Anlatmaya gerek yok. Görüyorsunuz.
    "AMİN" diyorum.

(Alıntıdır)

"Benim duam tutmaz ama bedduam tutar. Bir yıldır bu kağıdın düşmesinde veya çıkmamasında kimin parmağı varsa Allah onlara en büyük acıyı yaşatsın. Yüce Mevlam onlara hayatta en çok sevdiklerini kendi elleriyle mezara gömmelerini nasip etsin. Milletten çaldıkları parayla mutlu olamayacaklarını anlayana kadar sürüm sürüm süründürsün Rabbim. . ."

2.  Alıntı Originally Posted by traderage Yazıyı Oku
    Başka bir forumda usak için yazılmış bir beddua dikkatimi çekti. Burada paylaşayım dedim. Anlatmaya gerek yok. Görüyorsunuz.
    "AMİN" diyorum.

(Alıntıdır)

"Benim duam tutmaz ama bedduam tutar. Bir yıldır bu kağıdın düşmesinde veya çıkmamasında kimin parmağı varsa Allah onlara en büyük acıyı yaşatsın. Yüce Mevlam onlara hayatta en çok sevdiklerini kendi elleriyle mezara gömmelerini nasip etsin. Milletten çaldıkları parayla mutlu olamayacaklarını anlayana kadar sürüm sürüm süründürsün Rabbim. . ."
    hisseyi kimsenin düşürdüğü yok. 2017 özvarlık karlılığı %3. oysa hisse 2017 yılını %100 artışla kapamış.2018 yılı 3 aylık bilançolar görülmeden %100 primin üzerine bir %100 daha koymasını beklemek abestir. hisseyi kaç liradan aldığınızı bilmiyorum. ancak bende de var, hala bekliyorum.oldukça da mutluyum çünkü 1,12 tl den aldıgım hisseler şu an 2 tl nin üstündedir. yeni çıkış dalgasının da yakında başlayacagından umutluyum.2 tl nin altına da sarkabilir ancak şu an için sıkıntı gözükmüyor, hatta asıl çıkış henüzbaşlamadı.

3.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    hisseyi kimsenin düşürdüğü yok. 2017 özvarlık karlılığı %3. oysa hisse 2017 yılını %100 artışla kapamış.2018 yılı 3 aylık bilançolar görülmeden %100 primin üzerine bir %100 daha koymasını beklemek abestir. hisseyi kaç liradan aldığınızı bilmiyorum. ancak bende de var, hala bekliyorum.oldukça da mutluyum çünkü 1,12 tl den aldıgım hisseler şu an 2 tl nin üstündedir. yeni çıkış dalgasının da yakında başlayacagından umutluyum.2 tl nin altına da sarkabilir ancak şu an için sıkıntı gözükmüyor, hatta asıl çıkış henüzbaşlamadı.
    '%100 prim beklemek abestir'mealindeki görüşünüzü gerçekçi bulmuyorum.Geçmişte çok daha fazla orantılarla fiyat hareketlerinin oluştuğu pek çok hisse mevcut.Ayrıca fiyat hareketlerinde güçlü sermaye tarafından spekülasyon yapılmadığını söylemek tamamen yanlıştır.

4.  Alıntı Originally Posted by oguz cetin Yazıyı Oku
    '%100 prim beklemek abestir'mealindeki görüşünüzü gerçekçi bulmuyorum.Geçmişte çok daha fazla orantılarla fiyat hareketlerinin oluştuğu pek çok hisse mevcut.Ayrıca fiyat hareketlerinde güçlü sermaye tarafından spekülasyon yapılmadığını söylemek tamamen yanlıştır.
    Çok beklersiniz doğalgaza yüzde 9.7 zam geldi ençok seramikçileri vurur.

5.  Alıntı Originally Posted by EFEKENTLİM Yazıyı Oku
    Çok beklersiniz doğalgaza yüzde 9.7 zam geldi ençok seramikçileri vurur.
    Bekleriz beklemeyiz kaygısı sana mı düştü

6. @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

Sayfa 221/486 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •