Sayfa 224/486 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. 6 aylıkta satışların 164.000.000 TL civarında olmasını bekliyorum.YTD.

2. Uşak Faaliyet karının oldukça iyi geleceğini düşünüyorum.

Fakat Net kar ne olur. O tamamen Tanışların insafına kalmış.

Hisse ucuz mu ucuz tıpkı Egeser gibi

Fakat şirketin yurt içi mallarını Tanışlar pazarlıyor.

Yani Kaymaklı karı muhtemelen Tanışlar alıyordur.

Yurt dışı satışları pazarlamayı Uşak kendi yapıyorsa

yine hisse iyi yerlere gelebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Ölü toprağı serilmiş gibi.Herkesi bıktırdı anlaşılan.Zamani geldi o zaman...

4. Şirketimiz Yönetim Kurulu 27.09.2018 tarihinde yapmış olduğu toplantıda şirketimizin finansal yapısının güçlendirilmesi amacı ile, ana sözleşmemizin 6. maddesinde verilen yetkiye istinaden 100.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 43.335.930,75 TL olan ödenmiş sermayesinin, tamamı nakden (bedelli ) karşılanmak üzere % 130,75539 oranında 56.664.069,25 TL artırılarak 100.000.000,00 TL'sine çıkartılmasına,

1-İş bu sermaye artırımı nedeniyle ihraç edilecek paylar için ortakların yeni pay alma haklarında herhangi bir kısıtlama yapılmamasına,

2-İş bu sermaye artımı nedeni ile ihraç edilecek 1,00 (bir) TL nominal değerli toplamda 56.664.069,25 adet payların hamiline pay olarak ihraç edilmesine,

3-Yeni pay alma haklarının (rüçhan hakları) kullanım süresinin 15 gün olarak belirlenmesine, bu sürenin son gününün resmi tatile rastlaması halinde, yeni pay alma hakkı kullanım süresinin, izleyen iş günü akşamı sona ermesine,

4-Yeni pay alma haklarının (rüçhan haklarını) kullanılmasından sonra kalan paylar halka açık pay olarak 3 iş günü süreyle nominal değerden düşük olmamak üzere BİAŞ'de oluşacak fiyattan borsada satılmasına,

5-Artırılan 56.664.069,25 TL nominal değerli payların ihracı için gerekli yasal prosedürlerin başlatılması ve izahnamenin hazırlanarak ilan edilmesine,

6-iş bu kararımızın kapsamında T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası kurulu, Borsa İstanbul A.Ş., Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş., İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. ve T.C. Ticaret Bakanlığı ile diğer tüm kamu ile özel kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli başvuruların yapılmasına,

Oy birliği ile karar verilmiştir.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

5. süper geçirdiler helal olsun. ostim e güvenmiştik ondan da böyle kazık yemiştik. kısaca battık.
    ytd.

6. bedellı olursa bedellıden sonra gudume gırecek ılk 10 degıl ilk bes degıl ucuncu ceyrek acıklanır kar yazar borcu azalır bıde bedellıden sonra alınacak hısse ılk 2 gırer benım acıdan

7.  Alıntı Originally Posted by erhanbabasi Yazıyı Oku
    bedellı olursa bedellıden sonra gudume gırecek ılk 10 degıl ilk bes degıl ucuncu ceyrek acıklanır kar yazar borcu azalır bıde bedellıden sonra alınacak hısse ılk 2 gırer benım acıdan
    Ne giriyo, kime giriyo, nerden nasıl çıkii ben bişi anlamadım gardaş

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

8. ibiloğlu kasteddım son ceyrekte borca hafıf gerıleme kar gecen seyeneye yuzde 20 25 karını artırısa yenı yatırımı yok dıye bılıyom satıslarıda artırmıssa buda artı olur bedelıden gelecek parayla borclarda hafıfleme olur bu da karını daha artırır dıye dusundum bu sefer kar daha yuksek gelır fınansal gıderler azalırsa ha boyle olmaz borc artar karı duser bedellıden sonrada bulasmam dıyom inş anlatabıldım bu sefer kendı dusunceleırmı

Sayfa 224/486 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •