Sayfa 233/486 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. rüçhan fiyatı kaç şu an?
    y.t.d.

2. 1 li fiyatlaragelcek gibi 5 lot 10 lot yakmaya başladı al al yapıyor

3. 1 den al 1.20 sat yaptırmaz

4. İnves ve alnus, kumarhane ye çevirdi uşak hissesi ni

5. Merhaba arkadaşlar

Ben bazen ömürlük hisse alırım. Ne demek ömürlük diyebilirsiniz ; dünya yansa satmayacağım ; miras bırakılacak düzeyde çok küçük rakamlar. Bunlardan biride uşak hissesi idi.

Gel gör ki bedelli varmış. Çok küçük lotum var komik ama bedelliye katılmassakta kuş oluyor para.

Bu bedelli işinde hep hesabım karışıyor. Sizden yardım bekliyorum 3 konuda.

1- Yatırım hesabına nakit para yatırmak yeterli midir bedelliye katılmak için yoksa ayrıca işlem yapmak gerekir mi ?

2- 100 lotum var kaç lira nakit para yatırmalıyım ?(benim hesabıma göre 130 tl yatırmalıyım doğru mudur ?)

3- Bu parayı ne zamana kadar yatırmalıyım en son tarih nedir ? (isbanktan msj rüchan hakkı son kullanım 26/12 diyor doğru mu)

6.  Alıntı Originally Posted by oncetemel Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar

Ben bazen ömürlük hisse alırım. Ne demek ömürlük diyebilirsiniz ; dünya yansa satmayacağım ; miras bırakılacak düzeyde çok küçük rakamlar. Bunlardan biride uşak hissesi idi.

Gel gör ki bedelli varmış. Çok küçük lotum var komik ama bedelliye katılmassakta kuş oluyor para.

Bu bedelli işinde hep hesabım karışıyor. Sizden yardım bekliyorum 3 konuda.

1- Yatırım hesabına nakit para yatırmak yeterli midir bedelliye katılmak için yoksa ayrıca işlem yapmak gerekir mi ?

2- 100 lotum var kaç lira nakit para yatırmalıyım ?(benim hesabıma göre 130 tl yatırmalıyım doğru mudur ?)

3- Bu parayı ne zamana kadar yatırmalıyım en son tarih nedir ? (isbanktan msj rüchan hakkı son kullanım 26/12 diyor doğru mu)
    kafana takma ruchanların sat arkana yaslan yakında patron guzel bir haber yollar herkes bedelliye katılsın diye

7. bu piyasada 50 milyon iyi para aylık faizi 200 bin tl şirket cok buyuk bir maliyetden kurulacak banka ticari kredileri yuzde 45 lere cıkmış bedelli yapmayan kagıtlardan uzak durmak lazım o

8.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    kafana takma ruchanların sat arkana yaslan yakında patron guzel bir haber yollar herkes bedelliye katılsın diye
    Zaten katılan katıldı bedelliye, dünden itibaren alanlar bedelliye katılamayacak ki? Haber yollasa ne olacak anlamadım tam Joker Bey???

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 233/486 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •