Sayfa 268/486 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Halen bu kadar açık yapmaları ve yapabilmeleri enteresan. Eğer Pazartesi açıklar kapanmazsa ne olur peki, temerrütten dolayı ceza alabilir mi? Yine ky'ye olur olan, pala kendini kurtarır bir şekilde...
    Bunlar her türlü kendini garanti altına almışlardır. Patron acikci spekler Elele ky yi DUDUKLUYORLAR. Patron işin içinde olmasa bu kadar açığa kim cesaret eder. Adamlar 1-2 haftadır ortalama 4-5-6 milyon açık yapıyorlar her gün.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Evet, çok ilginç. Takip ettiğim kadarıyla burada herkes (belki bir son umut olarak) Pazartesiden sonra hızla yukarıda süreceklerini düşünüyor ama güç onlarda sonuçta, daha da basabilir ve istedikleri kadar bekletebilirler... Belki de böyle sinsi bir plana zemin hazırlamak için arada bir olumlu haber pompalıyorlar... Bugünkü iş ilişkisi ve birkaç ay önceki süper değerlemeler gibi...

Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Bunlar her türlü kendini garanti altına almışlardır. Patron acikci spekler Elele ky yi DUDUKLUYORLAR. Patron işin içinde olmasa bu kadar açığa kim cesaret eder. Adamlar 1-2 haftadır ortalama 4-5-6 milyon açık yapıyorlar her gün.

y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Evet, çok ilginç. Takip ettiğim kadarıyla burada herkes (belki bir son umut olarak) Pazartesiden sonra hızla yukarıda süreceklerini düşünüyor ama güç onlarda sonuçta, daha da basabilir ve istedikleri kadar bekletebilirler... Belki de böyle sinsi bir plana zemin hazırlamak için arada bir olumlu haber pompalıyorlar... Bugünkü iş ilişkisi ve birkaç ay önceki süper değerlemeler gibi...
    İnşallah SALİ gününden itibaren yükselişe geçer. Ben salı günü itibariyle işlem hacminin düşeceğini, ani inişler çıkışlar yaşansa da hissenin bir müddet 0,90-1,20 bandında gidip geleceğini, bir süre sonra da hissenin 2 TL lere gideceğini düşünüyorum. Ama bu 1 yıl mi sürer, 6 ay mı sürer bilinmez. Oyun içinde oyun oynuyor bu namisizzzlar. HİSSE DİPLERDE, bedelli de bitti, güya gelen haberler var oraya buraya ihracat yapıyorlar, 2019 yılında da devam edecekler ihracatlara, dolayısıyla yükselmesi lazım. Ama bu kadar ky hissedeyken ve herkes yükseleceğini beklerken yükselir mi? Borsa da düşünülenin tersi olur... Bakalım bekleyip göreceğiz. Hisseden 1,18 TL ortalama ile 100 bin adet vardı. 1,12 TL den 1,10 TL den 1,05 TL den 80 bini çıktım. Geriye kaldı 20 bin. Onu satmayacagim. İsterse 1 yıl bekletsin, 10 bin zararım oldu onu almadan satmayacagim. 1,5- 2 TL hedefim... Gelirse satarım gelmezse beklerim....

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Çok KY varsa hissede
    İş çıkmaz bu hisseden adamlar milleti bezdirmeden yukarı gitmez uzun zaman İSTER bu işler

6.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    Çok KY varsa hissede
    İş çıkmaz bu hisseden adamlar milleti bezdirmeden yukarı gitmez uzun zaman İSTER bu işler
    kesinlikle aynı görüşteyim...patron haberli operasyon olmuş sanki bukadar açık yap gel 1 tl den kapan...bu süreçtede patron biriki guzel haber pompalasın...diyoruz ya bacası tüten fabrikalarımız var 15-20 milyon dolara düşmüş bu da bunlardan biri...2-3 lüks villa parası...yazık...imtiyazlar kalksa bu fiyatlamalar sürermi ?

ucuz olmasına rağmen ne yazıkki patron istemeden adım atmaz bence tabiki...siz daha iyi bilirsiniz...svg
    @karahanager

7. USAK - Uşak Seramik

Alıntı Originally Posted by kimyacı hasan Yazıyı Oku
    Aynı adamlar nominal değerden 1 tl almazken şimdi buralardan alır ise şaşmam. Bedelliye katılıp eskileri 1.tl nin üzerine sat danışıklı şimdi hangi oyun acaba. Umarım ortakların üzerine bir kaç seramik düşer...
    Olay şöyle; patronlar 18 ve bekende 5 milyon yani toplam 23 milyon lot vardı ve bedelliye katılmadılar ( belkide rüçhanların bir kısmını sattılar) tabi bunun için birileri kalan lotları tahtada açığa satarak ikinci halka arz yapmış oldular böylece şirkete kendileri dışındakilerden fazladan para sokmuş oldular. Şirkete derken kendilerine diye anlayadabilirsiniz.
    Kısacası hisseleri önceden piyasada sattılar olay tamamlandı şirkete (kendilerine) 57 milyon girdi oldu. Spk taahhütü olmayan bir izahnameyi nasıl kabul etti herkes tahmin eder. Bist patronların finansmanını sağlama aracı oldu, faizsiz geri ödemesiz nakit girdi. Şirket yani patron yılda 6 milyon kar ederek 10 yılda bu parayı kazanabilirdi satış üretim ne uğraşıcaksın patlat bedelliyi sat hisseleri al parayı. Pazartesi günü hisseler bittikten sonra 1 tl altına inmesinde hiçbir engel kalmamış olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Temettü vermeyen yıllardır sadece bedelli artırım yapmış soyguncu bunlar. Spk kar eden şirketlerin temettü vermedini mecbur kılmalı. Hiçbir yatırımcı 12 milyon lotu normalde zaten aynı fiyattan işlem gören kağıtta birincil piyasadan almaz. Kendileri kurmuş tezgahı oynuyorlar. Bizim paraları yiyorlar çatır çatır. Bist30 dışı bitmiştir benim için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 268/486 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •