Sayfa 295/486 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Sıkışan sen olmayasın?

eee.1,20

25 kademe

yatırım tavsiyesi değildir.
    ergen misin yoksa kendi içinde halledemediğin sorunların mı var? nasıl uslup

2.  Alıntı Originally Posted by zaybaba Yazıyı Oku
    bence anlıyorsunuz
    Cidde anlamadım kim bu sıkışanlar ve neden neye sıkıştılar. Bi sıkışıklık vardı o da şirketdi (patronlardı) yoksa bu kadar hisseyi satıcam diyerek yapmadıkları basitlik kalmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by zaybaba Yazıyı Oku
    bazı yerlerde bir adamı kıstırmışlar, kusturuncaya kadar sıkıştıracaklarmış diyorlar. bir yerde de uşakzedeler den bahsediyor da ne demek istiyorlar anlamadım
    Bu ne biçim açıklama.

4.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Herkes 1.2 den satmak isterde limit 5 milyon TL bunu geçerse yani piyasadaki 82 milyon hisseden 4.16 milyonu satmak isterse limit aşıldığı için birleşme iptal olacak, yani anlamsız manipülatif sayılabilecek mantık dışı bir açıklama. Yani bu habere dayalı hisse alanlar varsa demekki amaca ulaşılmış...

Şimdiye kadar limit aşıldığı için genel kurulda ayrılma hakkından vazgeçen şirket örnekleri verebilir misiniz? (gözaltılar hariç)

Saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Şimdiye kadar limit aşıldığı için genel kurulda ayrılma hakkından vazgeçen şirket örnekleri verebilir misiniz? (gözaltılar hariç)

Saygılar.

Bu tip çağrı fiyatının spot fiyatın üstünde veren satın alınacak şirketin değerleme rapor ile edinim değerini açıklamadan gönüllü çağrı yapan ve bunu gerçekleştiren bir firma söylerseniz ben aksini iddia etmeyi bırakırım ama bu tip bir örnek hiç duymadım

6. Genel kurul tarihini bilen var mı

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Piloo Yazıyı Oku
    Genel kurul tarihini bilen var mı

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha belli değil fakat şirket şirket ana sözleşmesinde mali dönem bitişinden üç ay içinde deniliyor geçen yıl Mart ayının son haftasında yapılmış

8. Tahtada zararına satış yapılıyor falan diyorlar güleyim mi ağlayayım mı bilemiyorum. 70 kuruş üzeri her fiyattan para kazanıyor adamlar. Daha da ötesi %20 brüt kar marjıyla 300 milyon (en iyi faiz 30-40 aralığında şu dönemde) kısa vadeli borç çevirmeye çalışan firmanın nitelikli ortakları durumu biliyor ve batan gemiyi terkeden fareler gibi indiler bedelli durağında

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 295/486 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •