Sayfa 298/486 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    3-4 ay sonraki içi boş kıytırık bir şirketle birleşme haberinin pek bir önemi yok bence.alım satım kararını etkileyecek birşey değil yani.
    1 tavanlık uzaklıktaki bir fiyattan bahsediyoruz altı üstü.Son gün tavan yapar ,kimse katılmaz endişelenmeyin
    Son 2 gün motorlar yavaşladı.dursun iyice soğusun bir bakalım.90 lar da takılsın yeter ki.
    Ytd
    Benzer bir deneyimim var. Metro hissesinde ayrılma hakkı 1.19 belirlenmişti. ayrılma hak kullanmaya 1-2 gün kala 1.19 civarına çektiler. sonra hızlıca aşağı geldi.

2.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    2000 adedi takip eden tahtacıdan bi skm olmaz. Teknik meknik hikaye. Bir tl ye verilenleri de istiyor vermezseniz gitmeyecek hergün aynı olur.
    Bir hafta olmuş, bir skm olmamış. Yarın yukarı 5-7 yapar artık. Aşağı yapsa da olur, oradan da mal alınır haberiniz ola.

3.  Alıntı Originally Posted by KARAHAN Yazıyı Oku
    . Borsada eskisiniz ve tecrubelisiniz belli...yazdıklarınız tumu bende de yasaklı,okuyunca şaşırdım bu kadarmı aynı olur dedim,gsd nin sahibide aday bende...svg
    Sevgili Karahan, eski forumdaki karahan da sizseniz ki öyle gibi duruyor fotoğraf bile aynı; uzun yıllardır sizi takip ediyorum. @karahanager twitter orada da takibimdesiniz. Sizin yanınızda bizimkisi bilgi veya tecrübe sayılmaz ancak 18 yıllık bir birikimim var. Keşke patron hissesi diye nitelendirdiğim bu hisselerin sahipleri de rahmetli babanız gibi hayırsever bir iş adamı olsa.
    Diğer arkadaşlardan da özür dilerim , hisseyi kötülemek gibi bir niyetim kesinlikle olamaz. Temel anlamda hisseye eleştirim yok, eleştirim bedelli süreciyle birlikte hisseyi bu fiyatlarda baskılayanlara.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçer gider herkes, hikayelerdir geriye kalan...

4.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Bir hafta olmuş, bir skm olmamış. Yarın yukarı 5-7 yapar artık. Aşağı yapsa da olur, oradan da mal alınır haberiniz ola.
    He aynen böyle

5. Geldik sazı aldı kelepir gördüyse al ver yapar oğlan

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. A1 açık derdinde Gedik kademe derdinde umutlanmak zorr

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hısse diplerde geziyor daha kotusu ne olabılırkı.. Akıllı yatırımcı bu fiyatlardan ufak ufak düştükçe malıyetlenıp bekler birileri para kazanmak isterse zaten hafif yukarı yaptımı millet üşüşür bence bilerek buralarda tutuyorlar vakti geldimi uc gunde ucururlar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. al gülüm ver gülüm devam.
    A1 +AK =740 ver..Gedik=740 al..
    hadi kır şu 92 yi bakalım pala..burda tuttukça alıcı geliyor bak ufak ufak..
    YTD

Sayfa 298/486 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •