Sayfa 3/486 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 17 - 24 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Bomlaması yakındır

Vergidairesine sunulan bilançoya göre satışlarda artma devam ediyor.
    2017 İlk iki çeyrek satışlardaki artış performansı belirleyici olacak.
    Garanti Yatırım, Gedik, Yatırım Finansman son günlerde genellikle net alıcı görünüyorlar.

Ben olumlu görüyorum.
    Şirket neredeyse sermayesi kadar favök karı üretiyor olacak. Ben benzer şirketlerle kıyaslama yaparak değerleme yaptığımda olabilecek tüm iskontoları uyguladığımda bile 3 TL hisse değeri buluyorum.
    Bunun sebebi ne olabilir bilemiyorum.
    Sanırım piyasa biraz daha finansalların düzelmesini görmek istiyor. Yani borç/özvarlık oranlarının dengeye oturmasını bekliyor olabilir.
    Fakat o zamana kadar da hisse fiyatı kademe kademe yükselecektir. Ben Yataşın 1 den 6 lara yürümesi gibi USAK ında kademe kademe yürüyeceğini düşünüyorum. Sabır gösterebilmek çok önemli.

4. Seramik sektörü CNR EXPO'da buluşuyor- Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:
    Türk seramik, banyo ve mutfak sektörünün gelişiminde önemli rol oynayan UNICERA İstanbul, 8-12 Mart tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek. Fuar, 1.000'in üzerinde markanın katılımı ve 100 bin ziyaretçi hedefiyle gerçekleştirilecek.

TİMDER Başkanı Ertan Sapankaya, "Sektör temsilcileri olarak CNR EXPO ile bir arada düzenleyeceğimiz, Avrupa'nın ikinci, Türkiye'nin en büyük ihtisas fuarı olan UNICERA ile milyonlarca dolarlık ihracat potansiyeline ev sahipliği yapacağız" dedi.

UNICERA İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 8-12 Mart tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği (TIMDER) iş birliğinde organize edilecek fuar, 1.000'in üzerinde markanın katılımı ve 100 bin ziyaretçi hedefiyle gerçekleştirilecek. Fuar, 160 bin metrekare alanda yapılacak.
    Banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi ürün gruplarının sergileneceği fuara, ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, Suudi Arabistan, İsrail, Fransa başta olmak üzere pek çok ülkeden profesyonel ziyaretçi bekleniyor.

"Bölgenin üretim üssüyüz"
    Fuarın tesisat ve yapı malzemeleri sektöründe iç piyasayı ve ihracatı hareketlendirmek amacıyla düzenlendiğine dikkat çeken TIMDER Başkanı Ertan Sapankaya, şöyle konuştu: "Sektör temsilcileri olarak CNR EXPO ile bir arada düzenleyeceğimiz, Avrupa'nın ikinci, Türkiye'nin en büyük ihtisas fuarı olan UNICERA ile milyonlarca dolarlık ihracat potansiyeline ev sahipliği yapacağız."
    Sapankaya, gelişmekte olan ülkelerin 5 yıl içinde inşaat alanında atılım göstereceğini ifade ederek "Dünyada geri dönüşümlü ürünlere büyük eğilim var. Türk yapı ve inşaat malzemeleri sektöründe, ürün kalitesiyle dünya ile rekabet edecek konuma geldik. Şu an bölgenin üretim üssüyüz. Dış pazarlarda rekabet gücümüzü artırmak içinn üretim kadar üretim teknolojisine de ağırlık vermeliyiz. Türkiye'de kentsel dönüşüm projelerine bağlı olarak konut inşaatlarında artış bekliyoruz. İnşaat, tesisat ve yapı malzemeleri pazarında da 5 yıl içinde yüzde 10-12 oranında büyüme bekliyoruz" dedi.

5. Uşakçılar arkaya yaslandınız mı kemerleri bağladınız mı

6. Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

Forum yönetimi tarafından düzenlenen ankete katılmak için;

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=582

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Sayfa 3/486 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •