Sayfa 319/486 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Benim spekoğlanın hareketlerinden anladığım şu: İnsanların umutsuzluğa kapılıp satış yazdığı yerlerde, yukarıda yüklü mal gördüğünde isterse seansın bitimine 10 dakika kalsın isterse hafta sonuna giriyor olsun malı birden topluyor. Malı 1,20 altında topluyor. Sonra aşağı salıyor. Açık yapıp kapanarak da nakit elde ettiği için atacak cephaneyi buluyor. Yapsın bakalım. Sabrı olmayana mama vermeyecek

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Patrona 1.20 fiyatla Genel Kurulda özenle takdim ederim.
    Sorun yok.Fiyatın önemi yok.1,20 den iftiharla veririm

3. Arbitraj için 9 kademe.Emin fiyat 1.20.

4.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Arbitraj için 9 kademe.Emin fiyat 1.20.
    Gördüğünüz gibi Genel Kurul gündem maddelerinin 10.maddesi;

10 - Grup şirketlerimizden Eda Turizm Otelcilik Madencilik Ltd.Şti.'nin Devir alınması yoluyla birleşmesi işlemi için Sermaye Piyasası Kurulu'nca düzenlenen birleşme ve bölünme tebliği'nin 12/4/A maddesi gereğince birleşmesinin Genel Kurulda görüşülmesine,
    denilmektedir.

Tek yapılacak şey genel kurul tarihinden bir gün önce elinizde bulundurmak suretiyle,Genel Kurula katılmak.

Böyle bir hak varken ben neden 1.10-1.11 ten hisse satayım.Tam tersine hisse sayımı artırıp 1,20 den Genel Kurulda satarım.

Böylelikle yasaların yatırımcıya verdiği bu hakkı kullanıp büyük kazanç sağlarım.

Buda benim tercihimdir.

yatırım.tavsiyesi niteliğinde değildir.Tercih ve kanaatten ibarettir.

5. Genel kurulda elimdeki hisseleri 1,20 den şirkete satmak için sadece 7 iş günü var.

Sabreden derviş muradına erermiş.

6. Peki biz genel kurulda olmamız mi gerekiyo 1 e 1 katılmaz doğru mu

7. Çok ürktüm yavvv. Ahhhh. Ne çok ürktüm. Sat-al bile yapmam spekolan. Onu yaparak sana yaptığın açıklardan para kazandırmam. İstersen 1,07 yap.

8.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Genel kurulda elimdeki hisseleri 1,20 den şirkete satmak için sadece 7 iş günü var.

Sabreden derviş muradına erermiş.
    Bugün bu düşüşü değerlendirmek için güzel bir gün olduğu kanaatindeyim.

yatırım tavsiyesi değildir.Tercih ve kanaatimdir.

Sayfa 319/486 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •