Sayfa 304/486 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by zaybaba Yazıyı Oku
    hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz. mal çok düştü. patronda bir sürü mal topladı.malı yukarı çekecek. peki patron mal aldıysa bir sürü kişi de aldı. patron malı yukarı çekip niye kafasına mal yesin ki. adam biliyor ki 1 ay bassa ky nin % 50si 3 ay beklese ky nin % 70-80 i tahtadan atlayacak. şimdi hisseye müşteri gelmesimi daha olumlu, mü
    şterinin kaçması mı
    ne olması lazım ki. 20 gün önce 1 ay bassa ky nin yarısı kağıttan kaçar demiştim. kötümser rakammış. daha fazla kaçtı herhalde. endeks ve diğer hisseler uçtu. bu da geriye kaçtı. 1,10 u görünce herkes topuklamıştır

2. TAHTASI BİR MANİPÜLATÖR TARAFINDAN YÖNETİLEN ŞİRKETTEN NE HAYIR GELİR Kİ?
    Kurumsallaş %30 kazandırdı stressiz

3.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    TAHTASI BİR MANİPÜLATÖR TARAFINDAN YÖNETİLEN ŞİRKETTEN NE HAYIR GELİR Kİ?
    Kurumsallaş %30 kazandırdı stressiz
    manipülatör kim?
    kurumsallaşan şirket kim

4. Kurumsallaşmış derken ttkom bankalar ve bist30 hisseleri YANİ derin hisseler
    KY bu hisselerde tl olarak kaybetmez kazanır sabırlı olursa TABİKİ
    Ben onlarda kazandım ama Uşak gibi hisselerde hem zaman hem para kaybetim

5.  Alıntı Originally Posted by zaybaba Yazıyı Oku
    manipülatör kim?
    kurumsallaşan şirket kim
    Manipülatör patronu; bu soruya muhatap olmamak için herşeyi çok açık yapıyor fakat halen tam anlaşılmamış olmasına bunu okusa çok üzülür

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Son 1 sene içinde zarar yazdıran 3 hisseden biri olan uşak a telafi için tekrar bir giriş yaptım.

Bedelli sıkıntısı bitti. Temel olarak rahatlayan hisse teknik olarak da toparlandı. Gerisi sabır dönemi inş utandırmaz.
    Ytd

7. piyasa değeri /defter değeri oranı benzer sektör Ege seramik 0.82 iken Uşak seramik 0.57 yani uşak 1.45 olduğunda Ege saramik verilerine ulaşacak, kaldiki bu verilere göre Ege seramik 5 TL uşak ise 2 TL olsa yeri vardır.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. A1 mı geldi yine...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 304/486 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •