Special Days Image
Sayfa 190/486 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Merhaba , ilgilendigim bir hisse değil sadece gelen haberi paylaşım.
    İyi aksamlar.
    Ilgilendikleriniz nelerdir sadece bilgi olsun diye soruyorum size saygilar...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu tahtada çok pis bir oyunun döndüğüne dair bir his var içimde. Şirketin bilançosu gerçek mali tabloyu yansıtıyor ise fiyat buralarda tutunur ve yataya dönüşür. Ama eğer piyasanın beklediği bilançonun altında bir kar kasıtlı olarak servis edildiyse, o zaman işler değişir. Bu durumda 2 haftaya kalmaz bu tahtada yukarı doğru agressif hareketler başlar. Amaçları kepçeyi kazanın dibine daldırıp, karıştırarak doldurmak olabilir.

3. uşak seramik benimde ilgilendiğim bir hisse değildi ,, bilanço öncesi gözüme takıldı öylesine bir kaç lot aldım ama kar açıklamasına rağmen düşüşe anlam veremedim sonra araştırınca baktımki beklenti yüksekmiş kar az gelince düşmüş,,aldığım hiçbir hisseyi zararına satmadığım için anlaşılan uzun vadeci olduk,,,bu nedenle araştırmalarım sonucu fabrikanın yeni eleman alımları alt yapı gibi finansal giderlerinin olduğunu düşünüyorum yani amatör ligden profösyenel lige atlama aşamasında,,, zamanı gelince yükselecektir portföyümün yüzde 1 ni oluşturuyor ama 2.80 den itibaren tekrar alım düşünüp yüzde 10 a yükseltebilirim nede olsa patron hissesi daha fazla olmaz

4. O çocuğu çok korktum.2,00 tl yapmazsan senin sülalelini

5. Ne mal düşürdü o çocuğu😂geri zekalı 👊yine bunu aldı

6. Ancak hacim yaparak ort düşürüyor o çocuğu.yaptığın her hareket sana 💪🏻

7.  Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    Ancak hacim yaparak ort düşürüyor o çocuğu.yaptığın her hareket sana 💪🏻
    Justjust ve oğuz çetin nickli arkadaşlar. Sırf size cevap yazmak adına foruma üye oldum. Yorumlarınız anormal derecede speğe ya da patrona çalışıyorsunuz havası veriyor. Kimsiniz siz arkadaş. Hisse düşüş trendine girmiş, belki satıp zararını azaltmak niyetinde olanlar var ve siz dolaylı psikolojik yoldan insanları yönlendiriyorsunuz. Peki milletin zararı artarsa... patron yada spek (her ne karın ağrısı ise) tabiri caizse mal basmaya devam ederse, insanların zararını siz mi karşılayacaksınız.
    Ben küçük bi yatırımcıyım, kimseye al -sat demiyorum, dememde... Yönlendirme yaparak kimsenin vebaline de girmem.
    Ne zaman foruma girsem, sizin küfür-hakaretlerinizden başka bi nane yok. ''Biliyorsan konuş, alim desinler, Ya da sus adam sansınlar'' lafını doğrularcasına akşama kadar dır-dır-dır, küfür etmenin bi alemi yok.
    Varsa kayda değer bir bilgi ve öngörün onu yaz arkadaş, bi işe yarasın.

Yılbaşından bugüne

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 190/486 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •