Sayfa 191/486 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    Justjust ve oğuz çetin nickli arkadaşlar. Sırf size cevap yazmak adına foruma üye oldum. Yorumlarınız anormal derecede speğe ya da patrona çalışıyorsunuz havası veriyor. Kimsiniz siz arkadaş. Hisse düşüş trendine girmiş, belki satıp zararını azaltmak niyetinde olanlar var ve siz dolaylı psikolojik yoldan insanları yönlendiriyorsunuz. Peki milletin zararı artarsa... patron yada spek (her ne karın ağrısı ise) tabiri caizse mal basmaya devam ederse, insanların zararını siz mi karşılayacaksınız.
    Ben küçük bi yatırımcıyım, kimseye al -sat demiyorum, dememde... Yönlendirme yaparak kimsenin vebaline de girmem.
    Ne zaman foruma girsem, sizin küfür-hakaretlerinizden başka bi nane yok. ''Biliyorsan konuş, alim desinler, Ya da sus adam sansınlar'' lafını doğrularcasına akşama kadar dır-dır-dır, küfür etmenin bi alemi yok.
    Varsa kayda değer bir bilgi ve öngörün onu yaz arkadaş, bi işe yarasın.
    Evet patronla speke çalışıyorum.o kadar yazıdan sadece küfürleri gören sensin kardeşim.ben kimseye al sat demem hepsi benim kişisel küfürlerim bilgilerim.bu adamlar ky düşmanı.bende insanları buna uyandırıyorum.sen benim küfürlerimi yorumlarımı okuma.

2.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    Justjust ve oğuz çetin nickli arkadaşlar. Sırf size cevap yazmak adına foruma üye oldum. Yorumlarınız anormal derecede speğe ya da patrona çalışıyorsunuz havası veriyor. Kimsiniz siz arkadaş. Hisse düşüş trendine girmiş, belki satıp zararını azaltmak niyetinde olanlar var ve siz dolaylı psikolojik yoldan insanları yönlendiriyorsunuz. Peki milletin zararı artarsa... patron yada spek (her ne karın ağrısı ise) tabiri caizse mal basmaya devam ederse, insanların zararını siz mi karşılayacaksınız.
    Ben küçük bi yatırımcıyım, kimseye al -sat demiyorum, dememde... Yönlendirme yaparak kimsenin vebaline de girmem.
    Ne zaman foruma girsem, sizin küfür-hakaretlerinizden başka bi nane yok. ''Biliyorsan konuş, alim desinler, Ya da sus adam sansınlar'' lafını doğrularcasına akşama kadar dır-dır-dır, küfür etmenin bi alemi yok.
    Varsa kayda değer bir bilgi ve öngörün onu yaz arkadaş, bi işe yarasın.
    Hoooop dur bakalım vatandaş sen kimsin?Patron mu yazdırdı sana bu yazıyı?Ya ajansın ya da aptıya şaptıya aklı ermeyen,boş-beleş birisisin.Benim burada bir fiyat verdiğim,iner ya da çıkar dediğim,küfür ettiğim vaki değildir!Ben her zaman burada spekülatif hareket olduğunu ve sonuna kadar direneceğimi yazdım ve yine yazacağım.Hiç kimseye ne akıl verdim ne de tavsiye ettim.Ne konuştuğunu bileceksin,öyle klavye artistliği yapıp oraya buraya pislik atmak yok.Yaran mı var gocundun,nerene dokundu burada yapay hareketler var demem? Terbiyeni takın,haddini bil,adam ol.

3. Şirket sahibi hissesinin ağzına etmek istiyorsa eder buyur yap.değer kaybeden senin şirketin g... giren senin g....bana hava hoş beklerim.taki seni .....

4. Bu kadar salması hiç normal değil muhtemel bu düşüş trendinde dahada dipleri göreceğiz gibi....
    Peki bu son çeyrek bilançoda finansal giderleri azaltmış olur yüksek kâr gösterirse ki beklentim bu yönde yine herkese ters köşe yapacak...
    Oyak yatırımın analizleride gerçekleşmiş olur....
    4.7 endeks üstü getiri....
    Ben bunlara inanmak istiyorum şu saatten sonra başka çarem yok satıp zarar edemem artik....
    Varsa sizlerinde dağerli yorumlarınızı bekliyorum çünkü kağıttaki fiyattı görünce morelim çok bozuluyor bari güzel yorumları okuyarak teselli oluyorum....
    Saygilar hepinize....

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Justjust ve oğuzçetin şuanki duruma bi yorum bekliyorum efendim. Lütfen küfürsüz olsun. Justjust'un galiba uşak seramikte %1 lik bi payı vardı. Bir hissenin %1 i büyük bi rakam eder. Haliyle bu konuda bilgi sahibi, altyapısı olan insanlarsınızdır muhtemelen.

6.  Alıntı Originally Posted by tekirdag59 Yazıyı Oku
    Bu kadar salması hiç normal değil muhtemel bu düşüş trendinde dahada dipleri göreceğiz gibi....
    Peki bu son çeyrek bilançoda finansal giderleri azaltmış olur yüksek kâr gösterirse ki beklentim bu yönde yine herkese ters köşe yapacak...
    Oyak yatırımın analizleride gerçekleşmiş olur....
    4.7 endeks üstü getiri....
    Ben bunlara inanmak istiyorum şu saatten sonra başka çarem yok satıp zarar edemem artik....
    Varsa sizlerinde dağerli yorumlarınızı bekliyorum çünkü kağıttaki fiyattı görünce morelim çok bozuluyor bari güzel yorumları okuyarak teselli oluyorum....
    Saygilar hepinize....

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben senin yerinde olsam bu hisseyi unutur bakmam.bu hisse fiyatını düşürmeside bilançoyu bok etmeside sahibine girer.kanalları çıkıp ihracat ciro demeye başlar.almada satmada bekle bence.ben yabancı olsam elimi sürmem böyle boktan yönetimi olan şirkete.

7.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    Justjust ve oğuzçetin şuanki duruma bi yorum bekliyorum efendim. Lütfen küfürsüz olsun. Justjust'un galiba uşak seramikte %1 lik bi payı vardı. Bir hissenin %1 i büyük bi rakam eder. Haliyle bu konuda bilgi sahibi, altyapısı olan insanlarsınızdır muhtemelen.
    Küfür etmemin sebebi para hırsımdan değil Allah şahit.bu insanların bu kadar servet içinde yatırım için burada onlara güvenip gelen yatırımcıları soyulacak tavuk gibi görmeleridir.insanlık namına en ufak bir emare olmayan bu yaratıkların varlığına dayanamıyorum.bu herifler bu şirketi aldıklarında burada çok pis kazık yediler.beyinsizler halka açık şirketin hisselerini toplamadan şirket aldılar.Mecnur ve uzantıları hisseyi yukarı çekmeye başlayınca yukarıdan hisse almak zorunda kaldılar.şimdi oradaki akılsızlıklarını bizden çıkarmaya çalışıyorlar.birde tv ye çıkıp iki de bir Allah kelimesi kullanıyorlar.bunlar Ahmet hocanın öğrencisi birde düşün.hırsızlık,yalan,sahtekarlık bunlarda ama Allah hep Allah.Allah bunlar kahr eder inşallah.gelelim şirkete bilanço oynanmış.baskı bilerek yapılıyor.hisse alamıyorlar.bugün harekete bak gün sonu aldıkları bir cacık mal yok.ben bu adamlara ben istediğimde hisseleri vereceğim.bu adamların benim hisselerimi aldıklarında suratlarında öfkeden kudurduklarını düşünmek istiyorum.nerde böyle adi ticaret yapan kişiler varsa bu dünyada da öteki dünyada huzur bulamasınlar inşallah.hisse almayın varsa satmayın.unutun bakmayın.bu kudursun burada kendi kendine.bunlar için akıl sağlığınızı kaybetmeyin.

8. Oyak Yatırım uşak için 4.70 TL hedefini değiştirmedi. Çok enteresan.

Sayfa 191/486 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •